Trwa ładowanie...
d48oue9

Jak zmienia się kobiece ciało w ciągu 100 lat? Wystarczy 60 sekund, aby to pokazać

Jak zmienia się kobiece piękno w ciągu 100 lat? Znacznie. A jak pokazać upływ czasu delikatnie, ale jednocześnie szczerze i bez zbędnych filtrów? Na pomysł ten wpadła norweska sieć aptek. 60-sekundowa kampania szybko podbiła serca internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobiece piękno na przestrzeni lat.
Kobiece piękno na przestrzeni lat. (Youtube.com)
d48oue9

Norweska sieć aptek Vitus Apotek wpadła na oryginalny pomysł, jak pokazać upływ czasu odciskający się na kobiecym pięknie. Firma poprosiła o pomoc agencję T/A Pol, której wystarczyło 60 sekund, aby w ciekawy sposób pokazać dojrzewanie kobiecej skóry.

Hasło przewodnie filmu to: "Twoja skóra służy ci przez całe życie, zaopiekuj się nią". Dojrzewanie pokazywane jest na kilku kobietach o różnym wieku, sylwetce i kolorze skóry. W minutowym filmie pokazany został proces od narodzin aż do osiągnięcia magicznych 100 lat. I to całkowicie bez retuszu, ukazując modelki takimi, jakimi są naprawdę.

d48oue9

Biorąc pod uwagę fakt, że żyjemy w dobie ogólnodostępnych mediów społecznościowych, w których możemy kreować swój wizeruek, nierzadko oderwany od rzeczywistości - możemy zapomnieć, jak ta rzeczywistość naprawdę wygląda. A jak dodamy do tego obowiązującą modę, trend na gładkość i wieczną młodość, dojrzewanie staje się kolejnym tabu. W obliczu tego, nagranie skandynawskiej sieci aptek jest bardzo potrzebne. I oby takich kampanii było jak najwięcej.

d48oue9

Podziel się opinią

Share
d48oue9
d48oue9