Trwa ładowanie...

Jak zmienia się kobiece ciało w ciągu 100 lat? Wystarczy 60 sekund, aby to pokazać

Jak zmienia się kobiece piękno w ciągu 100 lat? Znacznie. A jak pokazać upływ czasu delikatnie, ale jednocześnie szczerze i bez zbędnych filtrów? Na pomysł ten wpadła norweska sieć aptek. 60-sekundowa kampania szybko podbiła serca internautów.

Jak zmienia się kobiece ciało w ciągu 100 lat? Wystarczy 60 sekund, aby to pokazaćŹródło: Youtube.com
d493wmr
d493wmr

Norweska sieć aptek Vitus Apotek wpadła na oryginalny pomysł, jak pokazać upływ czasu odciskający się na kobiecym pięknie. Firma poprosiła o pomoc agencję T/A Pol, której wystarczyło 60 sekund, aby w ciekawy sposób pokazać dojrzewanie kobiecej skóry.

Hasło przewodnie filmu to: "Twoja skóra służy ci przez całe życie, zaopiekuj się nią". Dojrzewanie pokazywane jest na kilku kobietach o różnym wieku, sylwetce i kolorze skóry. W minutowym filmie pokazany został proces od narodzin aż do osiągnięcia magicznych 100 lat. I to całkowicie bez retuszu, ukazując modelki takimi, jakimi są naprawdę.

d493wmr

Biorąc pod uwagę fakt, że żyjemy w dobie ogólnodostępnych mediów społecznościowych, w których możemy kreować swój wizeruek, nierzadko oderwany od rzeczywistości - możemy zapomnieć, jak ta rzeczywistość naprawdę wygląda. A jak dodamy do tego obowiązującą modę, trend na gładkość i wieczną młodość, dojrzewanie staje się kolejnym tabu. W obliczu tego, nagranie skandynawskiej sieci aptek jest bardzo potrzebne. I oby takich kampanii było jak najwięcej.

d493wmr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d493wmr