GwiazdyJakie zachowania mogą wskazywać na to, że on cię zdradza?

Jakie zachowania mogą wskazywać na to, że on cię zdradza?

Jakie zachowania mogą wskazywać na to, że on cię zdradza?
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos

21.06.2013 11:08, aktual.: 21.06.2013 11:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakie znaki mogą świadczyć o tym, że twój partner cię zdradza? Jedna z najbardziej znanych brytyjskich prawniczek, Marylin Stowe, twierdzi, że choć wszyscy się od siebie różnimy, zadziwiające jest, jak wiele powielamy charakterystycznych zachowań. Zdaniem ekspertki, istnieje kilka całkiem jasnych przesłanek, mówiących o tym, że twój ukochany może mieć kogoś na boku.

Jakie znaki mogą świadczyć o tym, że twój partner cię zdradza? Jedna z najbardziej znanych brytyjskich prawniczek, Marylin Stowe, twierdzi, że choć wszyscy się od siebie różnimy, zadziwiające jest, jak wiele powielamy charakterystycznych zachowań. Zdaniem ekspertki, istnieje kilka całkiem jasnych przesłanek, mówiących o tym, że twój ukochany może mieć kogoś na boku. Warto o nich wiedzieć, by w porę zauważyć, że wasz związek jest zagrożony.

Zaczyna przykładać dużą wagę do swojego wyglądu
Wcześniej to ty musiałaś namawiać go, by urozmaicił nieco swoją garderobę albo wreszcie wymienił poplamione krawaty. Zachęcałaś go, by przetestował nową fryzurę i tłumaczyłaś, że kilkudniowy zarost wcale nie jest sexy. Kiedy nagle dostrzegasz, że twój mężczyzna przyswoił te wszystkie udzielane przez lata rady i zaczął sam się troszczyć o swój wygląd, że spędza nieprzeciętnie dużo czasu w łazience i starannie dobiera ubrania, powinnaś potraktować to jako poważny sygnał ostrzegawczy.

Zaciekle broni dostępu do swojej komórki

To jeden z najbardziej charakterystycznych elementów zdrady. Jeżeli w życiu twojego partnera pojawiła się inna kobieta, raczej nieodzowne jest, że będą do siebie pisać lub telefonować. Niektórzy panowie są na tyle przebiegli, że zaraz po przeczytaniu kasują wszystkie wiadomości. Ale nawet przy takich środkach ostrożności, może się przecież zdarzyć, że kochanka napisze do niego w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego panowie niewierni swoim żonom najczęściej nie wypuszczają komórki z rąk. Zdarza się nawet, że śpią z nią pod poduszką.

Zakłada nową kartę kredytową

Problem z ukryciem dodatkowych wydatków (jakie niewątpliwie wiążą się z kochanką) jest mniejszy, gdy małżonkowie mają osobne konta. Przy wspólnym budżecie sprawa się nieco komplikuje. W takich przypadkach panowie zwykle zakładają dodatkową kartę kredytową – tylko na swoje nazwisko. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego, trzeba ją jednak spłacić. Jeśli to nieco większe sumy, pewnie zauważysz, że pieniędzy w domowym budżecie ostatnio jakby ubyło. Sprawdź, co jest tego przyczyną.

Częściej podróżuje służbowo

Kiedyś delegacje należały do rzadkości, a teraz jeździ w nie co rusz? Tłumaczy to prawdopodobnie tym, że właśnie z częstszymi wyjazdami wiąże się jego ostatni awans. Przed podróżą służbową ostrzega cię natomiast, że wieczorem ma spotkanie z klientami, więc nie będzie dostępny. Obiecuje, że zadzwoni, kiedy będzie wolny.

Zaczyna szczególnie dbać o dietę

Po latach, kiedy jego jedynym wysiłkiem fizycznym było przeniesienie piwa z lodówki na fotel przed telewizorem, twój partner nagle zamienia się w miłośnika sportów i zdrowego odżywiania. Unika śmieciowego jedzenia, ogranicza porcje, a wieczorem zamiast rozłożyć się na sofie, idzie pobiegać. Warto upewnić się, czy jego tłumaczenie, że czas przestawić się na zdrowszy styl życia, rzeczywiście ma związek z odczuwaną wewnętrznie potrzebą. Dramatyczne próby przywrócenia młodości często podejmują panowie, którym zależy na tym, by stać się bardziej atrakcyjnymi dla innej kobiety.

Często cię krytykuje, także w towarzystwie

Dla mężczyzny, który czuje wyrzuty sumienia zdradzając swoją partnerkę, jedynym sposobem, w jaki może usprawiedliwić swoje postępowanie, jest wmawianie sobie samemu, że to właśnie ona popchnęła go w ramiona innej kobiety. Może zacząć zachowywać się tak, jakby na siłę starał się znaleźć rzeczy, do których może się przyczepić.

W codziennych rozmowach zaczyna pojawiać się imię jakiejś kobiety

Podświadomie porównuje ją do ciebie, a wplatanie jej imienia w wasze konwersacje daje mu poczucie władzy. Myśli sobie: „Jestem taki bystry i mam taką przewagę, że mogę rzucić od czasu do czasu imię mojej kochanki, a moja żona i tak się nie zorientuje, o co chodzi.” Jeśli więc po raz kolejny usłyszysz o jakiejś koleżance z pracy, zacznij drążyć temat.

Auto rodzinne chce zastąpić sportowym

Niezawodny samochód, który służył wam przez wiele lat, nieoczekiwanie przestaje mu odpowiadać. Stwierdza, że skoro dzieci już są większe, czas zacząć cieszyć się życiem i namawia cię do wymiany auta. Wśród wytypowanych przez niego modeli, które miałyby zastąpić wasz stary wóz, znajdują się same sportowe.

Nie chce jechać na rodzinne wakacje

Twierdzi, że ma tyle pracy, że nie da rady wziąć urlopu. Ale jednocześnie przekonuje cię, że powinnaś wziąć dzieci i jechać sama. Zapłaci nawet za twoich rodziców, jeśli zechcesz wybrać się z nimi. Taka hojność i troska o to, by reszta rodziny miała udane wakacje, podczas gdy on sam musi siedzieć w biurze, na pewno nie należą do normalności i powinny wzbudzić twoją czujność.

Unika seksu

Nie, nie będzie się raczej skarżył na bóle głowy. Panom taka taktyka nie przystoi. Zamiast tego wypróbuje innej: stanie się bardzo empatyczny i to tobie będzie wmawiał, że jesteś zmęczona, że miałaś ciężki dzień albo że rano musisz wcześnie wstać, więc lepiej porządnie się wyspać. Pewnie będziesz zaskoczona, kiedy odkryjesz, jak wiele wymówek (dla ciebie!) potrafi wymyślić.

Marylin Stowe, prawniczka z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, twierdzi, że zawsze nakłania klientów do tego, by próbowali ocalić swoje małżeństwo. Podkreśla jednak, że do tego zawsze potrzeba chęci i zaangażowania obu stron. Coś kiedyś sprawiło, że się w sobie zakochaliście, wzięliście ślub, zdecydowaliście na dzieci. Być może uda się wskrzesić te uczucia, które były na początku. Stowe dodaje, że rozwód jest kosztowny, czasochłonny i zawsze bolesny – nawet jeśli odbywa się w stosunkowo przyjaznej atmosferze.

Na podst. Dailymail.co.uk (ios/mtr), kobieta.,wp.pl

POLECAMY:

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (99)
Zobacz także