Janda na wózku inwalidzkim. Dołączyła do marszu

Janda na wózku inwalidzkim. Dołączyła do marszu

Krystyna Janda na wózku inwalidzkim. Dołączyła do Marszu Miliona Serc
Krystyna Janda na wózku inwalidzkim. Dołączyła do Marszu Miliona Serc
Źródło zdjęć: © Instagram.com | tojajanda
01.10.2023 14:25, aktualizacja: 01.10.2023 14:59

Do Marszu Miliona Serc dołączyła również Krystyna Janda, która aktualnie porusza się na wózku inwalidzkim. W niedzielne południe wraz z tłumem Polek i Polaków ruszyła z ronda Dmowskiego w Warszawie. Złamana noga nie była żadną przeszkodą.

W niedzielę, 1 października, na ulicach Warszawy zebrały się tłumy. W samo południe z ronda Dmowskiego wyruszył Marsz Miliona Serc. Wśród uczestników pojawiły się również osoby publiczne, które angażują się w sprawy społeczne i zachęcają do udziału w wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krystyna Janda na Marszu Miliona Serc

Do marszu, zainicjowanym przez Donalda Tuska, dołączyła również udział Krystyna Janda. Aktorka pozostaje ze swoimi fanami w stałym kontakcie, dlatego też za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała ich o udziale w Marszu Miliona Serc. Zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z biało-czerwoną flagą. Niedawno złamała nogę i porusza się na wózku inwalidzkim, ale to nie było żadną przeszkodą.

Krystyna Janda na marszu Tuska
Krystyna Janda na marszu Tuska© Instagram.com | tojajanda

"Zawsze na właściwym miejscu". Internauci komentują

Udział Jandy w marszu skomentowali fani na Instagramie. "Pani zawsze na właściwym miejscu!", "Niezłomna!", "Wygramy Pani Krystyno! Zdrówka i czekamy na Panią na scenie!, Pani Krystyno Kochana! Zdrowia! Dziękuję za udział w marszu pomimo niedogodności!" - czytamy w sekcji komentarzy pod najnowszym postem aktorki.

Do Marszu Miliona Serc, oprócz Krystyny Jandy, dołączyły m.in. Martyna Wojciechowska, Kinga Rusin, Magda Mołek, Katarzyna Tusk, Barbara Kurdej-Szatan czy Agnieszka Woźniak-Starak. Do niedzielnego marszu odniosła się również Matylda Damięcka, która na swoim profilu na Instagramie zamieściła nową grafikę.

Magda Mołek na Marszu Miliona Serc
Magda Mołek na Marszu Miliona Serc© Instagram.com | magda_molek

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta