Blisko ludziJane Fonda o operacjach plastycznych. "Nie będzie już więcej"

Jane Fonda o operacjach plastycznych. "Nie będzie już więcej"

Jane Fonda o operacjach plastycznych. "Nie będzie już więcej"
Dominika Czerniszewska

15.02.2020 16:16, aktual.: 16.02.2020 12:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jane Fonda w ostatnim wywiadzie przyznała, że panujący w przemyśle filmowym kult wiecznej młodości wywiera ogromną presję związaną z wyglądem. Patrząc na aktorkę trudno uwierzyć, że ukończyła 82 lata. Nie jest tajemnicą, że poddała się operacjom plastycznym. Zapewnia jednak, że już więcej nie pójdzie pod skalpel.

Na łamach kanadyjskiego "Elle" ukazał się wywiad z Jane Fondą. Wyznała w nim, że nie zamierza dłużej poddawać się operacjom plastycznym. "Nie mogę udawać, że nie jestem próżna, ale nie będzie już tu więcej żadnych operacji plastycznych" – podkreśliła.

Jane Fonda zmagała się z bulimią

Przez wiele lat gwiazda kina zmagała się z bulimią. "Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie. Nie przychodzi mi to łatwo. Przekonanie, że nie jestem wystarczająco ładna, chuda, bystra, jest bardzo powszechne wśród kobiet. Walki z takim myśleniem trzeba się nauczyć" - oznajmia.

Przyznaje również, że podłożem jej problemów jest presja młodego wyglądu w Hollywood. "Teraz na szczęście otaczam się kobietami, które się wspierają i które mogę nazwać swoimi prawdziwymi przyjaciółkami" - podsumowuje. Obecnie Jane Fonda poza planem filmowym dużo czasu poświęca na walkę o zwiększenie świadomości ludzi co do zachodzących zmian klimatycznych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)