Trwa ładowanie...
d1omtca

Jane Fonda o operacjach plastycznych. "Nie będzie już więcej"

Jane Fonda w ostatnim wywiadzie przyznała, że panujący w przemyśle filmowym kult wiecznej młodości wywiera ogromną presję związaną z wyglądem. Patrząc na aktorkę trudno uwierzyć, że ukończyła 82 lata. Nie jest tajemnicą, że poddała się operacjom plastycznym. Zapewnia jednak, że już więcej nie pójdzie pod skalpel.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jane Fonda udzieliła szczerego wywiadu dla kanadyjskiego "Elle"
Jane Fonda udzieliła szczerego wywiadu dla kanadyjskiego "Elle" (Getty Images)
d1omtca

Na łamach kanadyjskiego "Elle" ukazał się wywiad z Jane Fondą. Wyznała w nim, że nie zamierza dłużej poddawać się operacjom plastycznym. "Nie mogę udawać, że nie jestem próżna, ale nie będzie już tu więcej żadnych operacji plastycznych" – podkreśliła.

Zobacz także: Jane Fonda miała raka. Nikt nie zauważył, że przeszła mastektomię

Jane Fonda zmagała się z bulimią

Przez wiele lat gwiazda kina zmagała się z bulimią. "Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie. Nie przychodzi mi to łatwo. Przekonanie, że nie jestem wystarczająco ładna, chuda, bystra, jest bardzo powszechne wśród kobiet. Walki z takim myśleniem trzeba się nauczyć" - oznajmia.

d1omtca

Przyznaje również, że podłożem jej problemów jest presja młodego wyglądu w Hollywood. "Teraz na szczęście otaczam się kobietami, które się wspierają i które mogę nazwać swoimi prawdziwymi przyjaciółkami" - podsumowuje. Obecnie Jane Fonda poza planem filmowym dużo czasu poświęca na walkę o zwiększenie świadomości ludzi co do zachodzących zmian klimatycznych.

Zobacz także: Jane Fonda mówi o matce-samobójczyni. Straciła ją, gdy miała 12 lat

d1omtca

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Siłaczki odc. 5. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

d1omtca

Podziel się opinią

Share
d1omtca
d1omtca