Trwa ładowanie...

Japonki i sandały idealne na lato? Nadchodzi moda na Nakefit!

Co przychodzi wam do głowy, kiedy myślicie o butach idealnych na lato? Nam sandały, espadryle i japonki. Są lekkie, przewiewne i wygodne, a przecież o to chodzi. Wygląda jednak na to, że zaraz zostaną one zdetronizowane. Nadchodzi moda na rewolucyjne Nakefit. Co to takiego?
Share
Japonki i sandały idealne na lato? Nadchodzi moda na Nakefit!
Źródło: Materiały prasowe
d21agxw

Nowoczesny projekt o nazwie Nakefit opracowali Włosi. W końcu mieszkają na południu Europy i doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z upałem.

Grupa ludzi pod kierownictwem Włocha Sabato Alterio opracowała projekt nakładki na stopę, która jest niczym innym, jak naklejaną podeszwą. Nie tylko chroni podbicie przed tym, co może napotkać na różnym podłożu, ale też zapewnia maksymalny komfort w gorące dni.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Są one hipoalergiczne, wytrzymałe i nie przemakają. Nakefit nadają się nie tylko na twarde podłoże , ale też sprawdzą się na kłującym piasku czy ostrych niespodziankach znajdujących się na dnie morza. Pomysłodawcy „naklejanych podeszew” rekomendują je także na basen – są one antypoślizgowe.

Aby projekt wszedł na rynek, potrzebna jest - a właściwie była - pomoc. Autorzy pomysłu mieli uzbierać 20 tysięcy euro, żeby rozpocząć produkcję tych "butów". Do tej pory udało im się zebrać już 200.

d21agxw

Podziel się opinią

Share
d21agxw
d21agxw