ycipk-10lh0l
Megafon.pl
Ludzie

Jason Momoa już nie będzie milczącym mięśniakiem

Wiemy już, dlaczego Jason Momoa nie przyjął roli Draksa Niszczyciela w ekranizacji komiksu "Strażnicy galaktyki" ("Guardians of the Galaxy").
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jason Momoa już nie będzie milczącym mięśniakiem
(AFP)
ycipk-10lh0l

Wiemy już, dlaczego Jason Momoa nie przyjął roli Draksa Niszczyciela w ekranizacji komiksu "Strażnicy galaktyki" ("Guardians of the Galaxy"). W superbohatera o pseudonimie Drax the Destroyer ostatecznie wcieli się Dave Bautista, choć to Momoa był z początku faworytem do roli.
- Dave jest idealny do tej roli - oznajmił Momoa. - Nie przyjąłem jej, bo w przeszłości już tyle razy grałem podobne postaci... czyli nie odzywałem się często i paradowałem bez koszulki.

- Podjąłem świadomą decyzję i odmówiłem twórcom "Strażników galaktyki". Nie chodzi o to, że Drax to kiepska postać, po prostu mam dość pewnego schematu.

- W serialu "Gwiezdne wrota: Atlantyda" przez cztery lata grałem bardzo podobnego bohatera o imieniu Ronon, który był obcym, mało mówił i coś tam burczał pod nosem. Już to wszystko robiłem, potrzebuję zmiany. Nie chcę w kółko grać tej samej postaci.

ycipk-10lh0l

Film "Strażnicy galaktyki" z Davidem Bautistą w roli Draksa Niszczyciela zagości w polskich kinach 1 sierpnia 2014 roku. Jason Momoa wystąpił ostatnio w obrazie "Kula w łeb" i serialu "Gra o tron".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Dieta dla Barbarzyńcy*

ycipk-10lh0l

* Jennifer Lopez w serialu policyjnym*

* Sarah Jessica Parker znów może być Carrie Bradshaw*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10lh0l

ycipk-10lh0l
ycipk-10lh0l