ModaJedyny trik Zbigniewa Wodeckiego na zdrowe i silne włosy

Jedyny trik Zbigniewa Wodeckiego na zdrowe i silne włosy

Jedyny trik Zbigniewa Wodeckiego na zdrowe i silne włosy
Patryk Chilewicz

18.04.2016 13:23, aktual.: 12.12.2017 13:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zbigniew Wodecki to jedna z najsympatyczniejszych postaci polskiego świata muzycznego. Jego znakami rozpoznawczymi są ciepły głos, wirtuozeria w grze na skrzypcach oraz nieśmiertelna fryzura. Co jest tajemnicą włosów pana Zbigniewa? Sprawdziliśmy to.

Zbigniew Wodecki to nie tylko „Pszczółka Maja” i „Taniec z Gwiazdami” w TVN. Przez całe dekady występów muzyk zyskał miano kultowego zarówno wśród dojrzałej publiki, jak i młodszego pokolenia. Wodecki wraz z zespołem Mitch & Mitch gra koncerty w całej Polsce i zawsze gromadzi pełne sale. W życiu muzyka zmienia się wiele, lecz jest jeden stały element – włosy!

– W ogóle ich nie pielęgnuję, nie mam na to czasu. Żadnych odżywek, żadnego specjalnego układania – wszystko naturalnie! Nie suszę, nie modeluję – zdradza Wodecki w rozmowie z Fashion Post.

Pan Zbigniew wyjawił nam też swoją wielką tajemnicę.

– Moja fryzura skrywa ważną tajemnicę: od początku życia stosuję jeden i ten sam szampon. A jaki? To zależy od tego, który producent da więcej. Jestem otwarty na propozycje – śmieje się muzyk.

– Nie wprowadzę już żadnej rewolucji na swojej głowie. Kiedyś zmieniłem fryzurę i nikt mnie nie poznał, także mi się to zwyczajnie nie opłaca, a na ponowne zrobienie kariery jest już niestety trochę za późno… – dodaje z uśmiechem.

Wszystkim życzymy w dojrzałym wieku tak bujnej czupryny jak pana Zbigniewa!

Źródło artykułu:Fashion Post
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)