Trwa ładowanie...

Jedyny trik Zbigniewa Wodeckiego na zdrowe i silne włosy

Zbigniew Wodecki to jedna z najsympatyczniejszych postaci polskiego świata muzycznego. Jego znakami rozpoznawczymi są ciepły głos, wirtuozeria w grze na skrzypcach oraz nieśmiertelna fryzura. Co jest tajemnicą włosów pana Zbigniewa? Sprawdziliśmy to.

Jedyny trik Zbigniewa Wodeckiego na zdrowe i silne włosyŹródło: MWMEDIA
d4dyn7t
d4dyn7t

Zbigniew Wodecki to nie tylko „Pszczółka Maja” i „Taniec z Gwiazdami” w TVN. Przez całe dekady występów muzyk zyskał miano kultowego zarówno wśród dojrzałej publiki, jak i młodszego pokolenia. Wodecki wraz z zespołem Mitch & Mitch gra koncerty w całej Polsce i zawsze gromadzi pełne sale. W życiu muzyka zmienia się wiele, lecz jest jeden stały element – włosy!

– W ogóle ich nie pielęgnuję, nie mam na to czasu. Żadnych odżywek, żadnego specjalnego układania – wszystko naturalnie! Nie suszę, nie modeluję – zdradza Wodecki w rozmowie z Fashion Post.

Pan Zbigniew wyjawił nam też swoją wielką tajemnicę.

d4dyn7t

– Moja fryzura skrywa ważną tajemnicę: od początku życia stosuję jeden i ten sam szampon. A jaki? To zależy od tego, który producent da więcej. Jestem otwarty na propozycje – śmieje się muzyk.

– Nie wprowadzę już żadnej rewolucji na swojej głowie. Kiedyś zmieniłem fryzurę i nikt mnie nie poznał, także mi się to zwyczajnie nie opłaca, a na ponowne zrobienie kariery jest już niestety trochę za późno… – dodaje z uśmiechem.

Wszystkim życzymy w dojrzałym wieku tak bujnej czupryny jak pana Zbigniewa!

d4dyn7t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dyn7t