Znalazła w pralce ukrytą komorę. Nie ukrywała swojego obrzydzenia

Znalazła w pralce ukrytą komorę. Nie ukrywała swojego obrzydzenia

Tiktokerka znalazła ukrytą komorę w pralce
Tiktokerka znalazła ukrytą komorę w pralce
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, TikTok | @jessiee_marie
02.02.2024 10:33, aktualizacja: 02.02.2024 10:59

Aby pralka działała, jak należy, trzeba ją regularnie i dokładnie czyścić. Zdarza się jednak, że mimo wysiłków, nasze pranie wciąż jest niedoprane lub śmierdzące. Tiktokerka odkryła, że model, który posiada, ma ukrytą komorę. To właśnie ona była źródłem jej problemów.

Jessie Marie chętnie dzieli się z innymi użytkownikami TikToka trikami, które ułatwiają jej utrzymanie porządku w domu. Tym razem zwróciła jednak uwagę na pralkę, którą postanowiła gruntownie wyczyścić. Nie spodziewała się jednak, że zastanie ją w aż tak złym stanie.

Tiktokerka radzi, jak wyczyścić pralkę

Wydawać by się mogło, że o prządkach w domu wiemy już wszystko. W końcu każdemu z nas zależy na czystym i bezpiecznym domu. Okazuje się jednak, że wciąż może nas coś zaskoczyć. Tak było też w przypadku tej tiktokerki.

Jessie Marie podzieliła się ze swoimi obserwatorami na TikToku niecodziennym odkryciem. Kobieta przyznała, że znalazła w swojej pralce, a dokładnie we wnętrzu bębna, dodatkową komorę, na którą do tej pory nie zwróciła uwagi. Postanowiła na oczach fanów ją rozkręcić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pod plastikowym zabezpieczeniem jej oczom ukazał się ogromny brud, który musiał zalegać tam od dawna. Nie ukrywała przy tym, że widok ten wręcz ją obrzydził. To zanieczyszczenia zebrane w komorze mogły być przyczyną niedokładnego prania, a nawet nieprzyjemnego zapachu.

Tiktokerka za pomocą wykałaczki usunęła nieczystości, które dostały się w najmniejsze zakamarki urządzenia, następnie dokładnie wszystko umyła.

Jak zdemontować ukrytą komorę w pralce?

Ukryta komora w pralce, którą odkryła Jessie Marie, może nie znajdować się we wszystkich urządzeniach. Nie zaszkodzi jednak dokładnie przyjrzeć się modelowi, który mamy. W końcu może odkryjemy w nim coś jeszcze?

Tiktokerka nie tylko zaprezentowała swoim obserwatorom, w jaki sposób wyczyścić to miejsce w pralce, ale również, jak dostać się do jego wnętrza. Niestety nie jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Potrzebujemy bowiem do tego śrubokręta, za pomocą którego odkręcimy śrubki mocujące plastik.

Następnie pewnym ruchem możemy usunąć zabezpieczenie, które później należy dokładnie oczyścić ze wszystkich zabrudzeń. Kiedy już to zrobimy, nie zapomnijmy z powrotem przykręcić nakładki śrubami, aby mieć pewność, że nie uszkodzimy naszej pralki.

Wypełnij naszą ankietę dotyczącą Walentynek TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl