Lada moment zaleją ulice. Spójrzcie na jej spodnie
Klasa, lekkość i wyczucie trendów - stylizacja Agnieszki Sienkiewicz to doskonała propozycja na wiosnę. Szczególnie jeden element stylizacji zrobił prawdziwą furorę.
Na evencie marki Mohito we współpracy z Izabelą Janachowską nie zabrakło gwiazd, które doskonale wiedzą, jak bawić się modą. Jedną z nich była Agnieszka Sienkiewicz. Tym razem postawiła na stylizację, która jest kwintesencją wiosennej świeżości z nutą retro — główną rolę odegrały tu białe dzwony.
Dzwony wracają do łask
Choć przez lata uchodziły za relikt lat 70., białe dzwony znów zyskują na popularności i biją na głowę obcisłe jeansy. Sienkiewicz pokazała, jak nosić je współcześnie — z klasą i lekkością. Ten krój optycznie wydłuża nogi i podkreślają sylwetkę.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
"Dziewczynce nie wypada". Tak rodzice krzywdzą swoje córki
Gładki materiał, wcięcie w talii i rozszerzenie na dole sprawiają, że spodnie wyglądają wyjątkowo elegancko, a zarazem nonszalancko. Zwłaszcza gdy połączy się je z tak ciekawą górą.
Minimalizm w dodatkach
Do spodni Agnieszka dobrała pudroworóżową kurtkę z lekko bufiastymi rękawami z miękkiego materiału przypominającego zamsz, który nadał stylizacji romantycznego charakteru.
Całość została przełamana beżowymi szpilkami — klasyką, która wydłuża nogi. Kolor butów świetnie koresponduje z bielą spodni, nie odciągając uwagi od głównego elementu outfitu.
Sienkiewicz postawiła na prostą, wyprostowaną fryzurę z przedziałkiem na środku. Makijaż również był stonowany: subtelne smoky eye, podkreślone brwi, delikatny róż na policzkach i szminka w naturalnym odcieniu nude.
Biżuteria? Złote kolczyki koła i subtelna bransoletka. Do tego bordowy manicure. Wszystko jest spójne i sprawia, że stylizacja jest świeża i wiosenna, ale równocześnie elegancka.
Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl