Trwa ładowanie...
d2hv974
Ludzie

Jej syn 2-letni syn umarł. Jego serce ciągle bije

Matka, która zdecydowała się przekazać innym dzieciom organy swojego umarłego syna, spotkała się z jedną z biorczyń. Dziewczynka w momencie przeszczepu miała 16 miesięcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobieta zdecydowała sie przekazać organy jej syna innym osobom
Kobieta zdecydowała sie przekazać organy jej syna innym osobom (123RF)
d2hv974

Brooke Eaton ze Stanów Zjednoczonych w zeszłym roku straciła synka. 2-letni chłopiec utopił się w basenie. Kobieta nie chciała jednak, aby organy dziecka się zmarnowały, dlatego postanowiła oddać bijące jeszcze serce potrzebującej dziewczynce. Otrzymała je 16-miesięczna wówczas Lola. Niedawno Brooke zdecydowała się na spotkanie z dziewczynką.

"Gdy tylko weszłam do pokoju czułam się przytłoczona. Zobaczyłam ją i po prostu załamałam się i płakałam. Czułam mojego syna. Jego bicie serca było takie czyte" – powiedziała w rozmowie z CNN. Kobieta dodała, że dziewczynka jest urocza i zakochała się w niej od pierwszego wejrzenia. To dla niej bardzo trudne, jednak cieszy się, że dziecko nosi serce jej synka.

d2hv974

Lola urodziła się z ciężką wadą serca. Przeszczep był dla niej jedynym ratunkiem. Dziewczynka do końca życia przyjmowała będzie leki przeciwko odrzuceniu organu. "Świadomość, że istnieje inna rodzina, która ją kocha tak samo, jak my, jest niesamowita" – mówiła jej matka. Poza Lolą organy syna Eaton uratowały trójkę innych dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2hv974

Podziel się opinią

Share
d2hv974
d2hv974