GwiazdyJennifer Lopez chwali się rodziną. Wzięli udział w pięknej sesji zdjęciowej

Jennifer Lopez chwali się rodziną. Wzięli udział w pięknej sesji zdjęciowej

Jennifer Lopez dba o rodzinę
Jennifer Lopez dba o rodzinę
Źródło zdjęć: © Getty Images
Klaudia Stabach

08.09.2020 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jennifer Lopez od trzech lat jest w szczęśliwym związku z Alexem Rodriguezem. Zakochani mają dzieci ze swoich poprzednich małżeństw, ale na szczęście udaje im się tworzyć zgodną rodzinę.

Jennifer Lopez ma za sobą wiele zawarowanych związków i małżeństw, ale obecnie wiele wskazuje na to, że znalazła upragnioną miłość i spokój. Gwiazda obecnie jest zaręczona z baseballistą Alexem Rodriguezem, który nie szczędzi jej czułości.

Rodzinna sesja Jennifer Lopez

Ukochanego Jennifer Lopez zaakceptowały dzieci piosenkarki. Rodriguez wszedł do ich rodziny razem ze swoimi dwiema córkami, które również szybko znalazły wspólny język z Jennifer oraz jej synem i córką.

Piosenkarka przywiązuje dużą uwagę do swojej rodziny i nie ukrywa, że to ona jest priorytetem w jej życiu. Ostatnio gwiazda pochwaliła się efektami wspólnej sesji. Na zdjęciach widzimy dzieci Jennifer i Alexa pozujących w ogrodzie. Wszyscy ubrali się na biało i tym samym pokreślili, że stanowią jedną rodzinę.

Przyglądając się zdjęciu, nie da się ukryć, że córka Jennifer Lopez (pierwsza od prawej strony na zdjęciu) coraz bardziej zaczyna przypominać swoją mamę z czasów, gdy ta zaczynała budować światową karierę. Możliwe, że Emme pójdzie w ślady matki, ponieważ podobnie jak ona jest utalentowana muzycznie. Dziewczynka miała już okazję zaśpiewać u boku Jennifer Lopez i udowodniła, że ma równie silny głos.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (20)
Zobacz także