ModaMałgorzata Kożuchowska w kwiatowej sukience na lato. Fani porównali ją do Jennifer Lopez

Małgorzata Kożuchowska w kwiatowej sukience na lato. Fani porównali ją do Jennifer Lopez

Małgorzata Kożuchowska w zielonej sukience na lato
Małgorzata Kożuchowska w zielonej sukience na lato

19.08.2020 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie od dziś wiadomo, że Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Aktorka inspiruje swoje fanki, a ostatnio pochwaliła się stylizacją, przez którą porównali ją do Jennifer Lopez i jej słynnej kreacji.

Instagram Małgorzaty Kożuchowskiej to nie tylko miejsce, w którym kontaktuje się ze swoimi obserwatorami, ale również znajdziemy tam garść inspiracji modowych. Aktorka wie, jak zadać szyku i świetnie orientuje się, co piszczy w trendach. Jej stylizacje zawsze są szeroko komentowane i zbierają pozytywne opinie.

Małgorzata Kożuchowska w sukience na lato

Tym razem było podobnie, kiedy celebrytka pokazała się w zielonej kwiecistej sukience, posypały się komplementy i pytanie, gdzie można kupić ten model. Spieszymy z odpowiedzią, że ta kwiecista kreacja pochodzi z butiku LaMillou i jest dziełem współpracy marki z Marcinem Tyszką. Kimono można kupić na stronie za 449 złotych.

Zielony kolor i widoczny wzór przypomniał fanom aktorki o kreacji Jennifer Lopez, która niewątpliwie zapisała się na kartach historii mody. Piosenkarka wystąpiła w niej na gali wręczenia nagród Grammy w 2000 roku. Trzeba jednak przyznać, że tamta kreacja była dużo bardziej odważna, a dekolt do pępka wywołał wiele kontrowersji, dlatego Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na skromniejszą wersję, co zauważył jeden z obserwatorów polskiej celebrytki. " Polska Jennifer Lopez, tylko dekolt mniejszy" – napisał jeden z fanów.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)