Trwa ładowanie...
dmzjpn1

Jerry Hall i Georgia May Jagger w jubileuszowym wydaniu "Vogue'a"

Przed laty Jerry Hall w niebieskim kąpielowym czepku i z niebieską słuchawką przy uchu ozdobiła okładkę „Vogue’a”. Teraz, po ponad czterdziestu latach, gwiazda znów staje przed obiektywem w podobnym ujęciu. Jednak tym razem towarzyszy jej córka, Georgia May Jagger.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jerry Hall i Georgia May Jagger w jubileuszowym wydaniu "Vogue'a"
(Vogue UK)
dmzjpn1

To scena, którą odnajdziecie w wyjątkowym wydaniu "Vogue100", stworzonym przez największych fotografów mody i ich muzy z okazji setnych urodzin angielskiego pisma. 59-letnia modelka, która kilka miesięcy temu wyszła za mąż za Ruperta Murdocha, oraz jej córka Georgia May Jagger stanęły przed obiektywem wielkiego Tima Walkera. To on, zainspirowany wspomnianym zdjęciem Normana Parkinsona, zamienił matkę i córkę w dwie retro pływaczki.

W rolach głównych trzy modne kolory: czerwień, błękit i biel, którą odnajdziecie w tle zdjęcia. Fotografia jest bardzo nowoczesna, ale jednocześnie – jak przystało na dzieło Tima Walkera – kryje się w niej jakaś tajemnica, jakieś drugie dno.

Za stylizacje Jerry Hall i Georgii May Jagger odpowiada Kate Phelan, której udało się połączyć dwie modowe epoki – tę, którą możemy odnaleźć na legendarnym zdjęciu z 1975 roku, jak i tę nam współczesną.

dmzjpn1

Co ciekawe, Jerry Hall na fotografii Tima Walkera patrzy na nas tymi samymi oczami, ale – w przeciwieństwie do zdjęcia Normana Parkinsona – tym razem uśmiecha się do nas tajemniczo. Zagadkowe jest także spojrzenie Georgii May Jagger. To wyjątkowe zdjęcie matki i córki. Tym bardziej, że okładka sprzed lat powstała dokładnie dwa lata po tym, jak świat dowiedział się o związku lidera „Rolling Stones” Micka Jaggera z Jerry Hall.

Warto dodać, że w jubileuszowym wydaniu „Vogue’a” w obiektywie Tima Walkera stanął także zdobywca Oscara Eddie Redmayne.

Natomiast okładkę czerwcowego „Vogue” ozdobiła sama Kate Middleton, a zdjęcie księżnej zrobił Josh Olins, fotografując gwiazdę na tle jej posiadłości w Norfolk. Szczerze mówiąc, okładka z Kate Middleton z całego numeru najmniej nam się podoba...

dmzjpn1

Podziel się opinią

Share
dmzjpn1
dmzjpn1