Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
nenukko
19-09-2013 16:27

Jesień z NENUKKO - czas na jogę!

Na jesienną edycję NENUKKO Pop Up Shop zaprasza ... boso! Tym razem pokazane zostaną premierowe modele jesienno-zimowej kolekcji w warszawskiej szkole yogi ASHTANGA Yoga Studio przy ul.Gałczyńskiego 4

Jesień z NENUKKO - czas na jogę!Źródło: facebook/nenukko
d13ewmx
d13ewmx

Na jesienną edycję NENUKKO Pop Up Shop zaprasza ... boso! Tym razem pokazane zostaną premierowe modele jesienno-zimowej kolekcji w warszawskiej szkole yogi ASHTANGA Yoga Studio przy ul.Gałczyńskiego 4.

Wszystkie ubrania będą pochodzić z najnowszej kolekcji .0 (Point Zero), która dopiero od września jest dostępna w internetowym butiku Nenukko: www.nenukko.com/shop. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby bezpośrednio obejrzeć, przymierzyć i zakupić najnowsze projekty NENUKKO.

Na tym jednak nie koniec – w trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych zajęć prowadzonych przez mistrzynię yogi Justynę Jaworską! Na miejscu znajduje się klimatyczna kawiania Astanga Caffe, która w swojej ofercie ma zdrowe i smaczne przekąski wegetariańskie i wegańskie – specjalnością kuchni są wyciskane na miejscu świeże soki z owoców i warzyw.

21 września (sobota)

godz. 13 – 20
ASTANGA Yoga Studio
Warszawa, ul. Gałczyńskiego 4, piętro 7
Uwaga: Cash only :)

(fot. nenukko)
Źródło: (fot. nenukko)

Zajęcia z Justyną Jaworską będą się odbywać trzykrotnie w ciągu wydarzenia w godzinach:
14.00 – 15.00
15.30 – 16.30
17.00 – 18.00

d13ewmx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13ewmx