Trwa ładowanie...

Jessica Chastain nie będzie detektywem

Jessica Chastain nie zagra w drugim sezonie serialu "Detektyw" ("True Detective").
Share
Jessica Chastain nie będzie detektywem
Źródło: AFP
d2jbi22

Jessica Chastain nie zagra jednak w drugim sezonie serialu "Detektyw" ("True Detective"). Aktorka była brana pod uwagę do nowej odsłony serii Nica Pizzolatto. Według plotek miała otrzymać główną rolę żeńską w nadchodzących odcinkach. Doniesienia okazały się jednak nieprawdziwe i przedstawiciele zarówno Chastain, jak i stacji HBO, zapewnili, że nie było nawet żadnych rozmów w tej sprawie.

Przypomnijmy, że bohaterami pierwszego sezonu cyklu stacji HBO byli Martin Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (Matthew McConaughey). Seria od samego początku pomyślana została jako antologia, w której każdy sezon przedstawia innych bohaterów i historię.

Twórcami pierwszego sezonu serialu "Detektyw" są pomysłodawca i scenarzysta produkcji Nic Pizzolatto oraz reżyser Cary Fukunaga. Na premierową odsłonę cyklu złożyło się osiem odcinków, które zostały wyemitowane od stycznia do marca na antenie stacji HBO. "Detektyw" został uznany za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat.

d2jbi22

Jessica Chastain zagrała ostatnio u boku Matthew McConaugheya w obrazie "Interstellar" Christophera Nolana. Film wejdzie do kin w listopadzie 2014 roku. W listopadzie na ekrany trafi również dramat "A Most Violent Year" J.C. Chandora, w którym aktorce partneruje Oscar Isaac. Następną rolą Amerykanki będzie Marilyn Monroe w obrazie "Blonde" Andrew Dominika.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Jessica Chastain prawdziwym detektywem?*

* Jessica Chastain będzie Marilyn Monroe*

* Jessica Chastain w legendarnym naszyjniku Elizabeth Taylor*

d2jbi22

Podziel się opinią

Share
d2jbi22
d2jbi22