Blisko ludziJest 20 cm wyższa od męża. Nigdy nie było jej tak dobrze w sypialni

Jest 20 cm wyższa od męża. Nigdy nie było jej tak dobrze w sypialni

Jessica jest wyższa od swojego męża ponad 30 centymetrów
Jessica jest wyższa od swojego męża ponad 30 centymetrów
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram

13.07.2022 13:15, aktual.: 13.07.2022 14:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jessica i Hunter, według części internautów, tworzą dość nietypową parę. Kobieta jest znacznie wyższa od swojego ukochanego. Dla obojga wzrost kompletnie nie ma znaczenia. Mimo to, ciągle spotykają się z docinkami ze strony nieznajomych. "Jesteśmy szczęśliwi i tylko to się liczy" - przekonuje Jessica.

Przez różnicę wzrostu, związek Jessici i Huntera często jest obiektem żartów. Kobieta ma około 170 cm wzrostu, jej partner - nieco ponad 150. Para nie bierze do siebie kąśliwych uwag i pokazuje, że wiedzie szczęśliwe życie. Niektóre stwierdzenia potrafią jednak wyprowadzić ich z równowagi lub porządnie rozśmieszyć.

Już od pierwszego spotkania zaiskrzyło. Niektórzy nie są w stanie tego pojąć

Jessica przyznała, że kiedy pierwszy raz zobaczyła Huntera na żywo, zawahała się, myśląc nad tym, czy ta relacja ma przyszłość. Kilka chwil później już wiedziała, że mężczyzna jest niesamowitym człowiekiem, z którym wiele ją łączy. Para stała się nierozłączna. W 2022 roku odbył się ślub Jessici i Huntera. Ciągle jednak obydwoje natrafiali na ludzi, dla których ich związek stanowił zagadkę.

"Jestem tylko trochę wyższa niż przeciętna kobieta" - powiedziała w rozmowie z "Daily Mailem".

Kobieta przyznała, że najgorszymi komentarzami rzucają mężczyźni, którzy twierdzą, że byliby dla Jessici lepszymi partnerami od jej męża.

"Mówią mi, że mogą mnie lepiej zadowolić i stać się tym, kogo potrzebuję. Pomijają fakt, że mój związek z Hunterem ich nie dotyczy. Jesteśmy szczęśliwi i to się liczy" - wyznała.

Ciekawscy pytają się o pożycie seksualne. "Wzrost nie ma znaczenia"

Jessicę i Huntera od pewnego czasu można znaleźć na mediach społecznościowych, a w tym m.in. na TikToku. Platforma stała się miejscem, gdzie małżeństwo otrzymuje mnóstwo pytań, również tych dotyczących... własnej sypialni. Niektórzy internauci wyśmiewający związek pary twierdzi, że obydwoje muszą mieć spore problemy w trakcie stosunku. Jessica postanowiła ustosunkować się do tych rozważań.

"Wzrost nie ma znaczenia. W zasadzie teraz uprawiam najlepszy seks w historii" - odpowiedziała kobieta, dodając, że część pozycji jest dla nich łatwiejsza, dzięki niższemu wzrostowi Huntera.

Dzięki TikTokowi małżeństwo zyskało też sporą grupę fanów. Na zwierzenia zdecydowały się osoby, które również są w podobnych związkach.

"Jako mężczyzna, który liczy 170 cm wzrostu, zawsze wolałem wyższe kobiety", "Wasza energia jest niesamowita" - czytamy pod jednym ze wspólnych nagrań Jessici i Huntera.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także