Jest dubajską żoną. Miesięczna kwota od męża zwala z nóg

Jest dubajską żoną. Miesięczna kwota od męża zwala z nóg

Dubajska żona uwielbia zakupy i drogie podróże
Dubajska żona uwielbia zakupy i drogie podróże
Źródło zdjęć: © Instagram | malaikahraja
15.04.2024 16:24, aktualizacja: 15.04.2024 17:16

Malaikah Raja jest żoną dubajskiego milionera. Mąż co miesiąc wypłaca jej kieszonkowe. Kwota jest tak duża, że kobieta postanowiła zapytać obserwatorów, na co najlepiej wydać otrzymane pieniądze.

Malaikah Raja poślubiła dubajskiego biznesmena. Na co dzień wychowuje syna, zajmuje się domem i prowadzi wystawne życie pełne ekskluzywnych zakupów.

Nie ukrywa też, że za mężczyznę wyszła dla pieniędzy i uważa, że był to strzał w dziesiątkę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Żyje w luksusie, za który płaci mąż

Żona dubajskiego milionera uwielbia wystawne zakupy, a w centrach handlowych spędza całe dnie. W jej szafie pełno jest drogich butów, ekskluzywnych torebek, biżuterii oraz ubrań luksusowych marek.

Pasją Malaiki są również wycieczki, które funduje jej mąż. Influencerka lubi też drogie samochody - pierwszy, w kolorze różowym, dostała od dubajskiego milionera kilka miesięcy po przyjściu na świat ich dziecka.

Dostaje od męża kieszonkowe

Maliakah co miesiąc otrzymuje od swojego męża pokaźną sumę pieniędzy. Ujawniła, że ​​zwykle jest to 180 000 funtów kieszonkowego na miesiąc (ponad 900 tysięcy złotych). Czasem dostaje jednak więcej. Tak stało się w tym miesiącu z okazji muzułmańskiego święta Eid.

Wydanie tak sporej sumy pieniędzy może być dla wielu wyzwaniem. Maliakah nie ma jednak z tym większego problemu. Żona biznesmena udała się w tym celu do luksusowego centrum handlowego Dubai Mall. Przyznała, że chodzenie po nim jest dla niej rodzajem treningu.

"Ostatnim razem zrobiłam 10 tys. kroków , a tym razem 5 tys." - pochwaliła się dumnie.

Swoje kieszonkowe wydała m.in. na drogą biżuterię i wartę ponad 4 tysiące funtów bransoletki. "Jak myślicie, na co wydać kolejne pieniądze?" - zapytała swoich obserwatorów.

Użytkownicy TikToka oglądali jej film z niedowierzaniem. Niektórzy sugerowali, że życie, które prowadzi, jest powierzchowne i pozbawione głębszego sensu.

"Czy kiedykolwiek wypełnisz pustkę?" - zapytała jedna z internautek. "Kiedy nie jesteś naprawdę szczęśliwa, musisz gromadzić drogie rzeczy" - stwierdziła inna.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta