Jest nie do poznania. Fani zasypali ją komplementami

Tammy z programu "Siostry wielkiej wagi" zalicza postępy
Tammy z programu "Siostry wielkiej wagi" zalicza postępy
Źródło zdjęć: © Player.pl

28.05.2023 15:22, aktual.: 28.05.2023 15:38

Tammy Slaton z programu "Siostry wielkiej wagi" opublikowała nowe zdjęcia. Widzowie zobaczyli ją w końcu bez wąsów tlenowych. "Jesteśmy z ciebie tacy dumni".

Tammy Slaton to jedna z głównych bohaterek popularnego programu TLC pt. "Siostry wielkiej wagi". Stała się ikoną walki z otyłością. Jednak od jakiegoś czasu Tammy zadziwia fanów swoją niezwykłą przemianą.

Razem z siostrą ważyły łącznie pół tony

Na początku 36-letnia kobieta ważyła aż 325 kilogramów. Zdecydowała się jednak podjąć walkę z otyłością.

Tammy zrobiła ogromne postępy. Na początku udało jej się zrzucić aż 80 kilogramów. Wszyscy podziwiali jej determinację i zaangażowanie. Jednak to nie koniec jej historii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dzięki operacji bariatrycznej Tammy pozbyła się kolejnych ponad 100 kilogramów. Była to ogromna zmiana, zarówno dla jej zdrowia, jak i wyglądu.

Tammy już bez wąsów tlenowych

Kobieta dzieli się swoimi doświadczeniami i postępami w mediach społecznościowych, inspirując innych do podejmowania walki z otyłością. Na najnowszym zdjęciu pokazała się bez wąsów tlenowych.

"Jestem z ciebie taki dumny" - napisał dr Eric Smith. "Twoja skóra wygląda tak dobrze! Wyglądasz tak zdrowo!" - stwierdziła jedna z internautek.

"Pięknie! Gratulacje z okazji wkroczenia na drogę zdrowia. Wyglądasz cudnie i już jesteś gwiazdą" - napisała producentka TV Sarah Fraser.

"Wyglądasz niesamowicie, Tammy. Moja córka i ja obserwowaliśmy twoją przemianę od pierwszego dnia", "Świetnie wyglądasz, gratulacje. Widać efekty twojej ciężkiej pracy. Promieniejesz od środka" - czytamy w komentarzach.

Tammy Slaton stała się inspiracją dla wielu ludzi, którzy borykają się z problemem otyłości. Dzięki determinacji i silnej woli zmierzyła się ze swoim największym problemem. Udowodniła, że nigdy nie jest za późno, aby rozpocząć zmianę i dążyć do lepszego i zdrowszego życia.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (52)
Zobacz także