Jest w fazie terminalnej. Znajomi męża chcą ją pogrążyć

Jest w fazie terminalnej. Znajomi męża chcą ją pogrążyć

Shannen Doherty poruszyła kwestię swojego małżeństwa
Shannen Doherty poruszyła kwestię swojego małżeństwa
Źródło zdjęć: © Getty Images | Contributor, Variety
15.12.2023 16:08, aktualizacja: 16.12.2023 10:43

Aktorka Shannen Doherty walczy z nowotworem w czwartym stadium. Oprócz tego kilka miesięcy temu poinformowała, że rozwodzi się z trzecim mężem. Teraz odniosła się do publikacji dot. tej sprawy, która ma się niedługo ukazać.

Shannen Doherty była gwiazdą takich produkcji telewizyjnych, jak "Beverly Hills 90210" czy "Czarodziejki". Od kilku lat aktorka zmaga się z rakiem piersi i otwarcie mówi w mediach o swojej chorobie. Aktywnie prowadzi też profil na Instagramie, gdzie pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Doherty o rozwodzie. Zaapelowała do "przyjaciół"

W najnowszym wpisie, jaki pojawił się na jej koncie w mediach społecznościowych, aktorka odniosła się do swojej sytuacji w życiu prywatnym. Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku Doherty poinformowała, że złożyła papiery rozwodowe. Gwiazda postanowiła zakończyć 11-letnie małżeństwo z Kurtem Iswarienko, co potwierdziła jej rzeczniczka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Teraz aktorka odniosła się do informacji dotyczących jej rozstania z trzecim mężem, jakie miały się pojawić na łamach internetowego tabloidu "TMZ". Jak napisała na Instagramie - otrzymała wiadomość w tej sprawie, którą postanowiła upublicznić.

"Powiedzmy sobie jasno, prawda ma znaczenie. Właśnie odebrałem niepokojący telefon, że TMZ zamierza opublikować o mnie artykuł. Ta historia rzekomo pochodzi od przyjaciół mojego męża (wkrótce eks), którzy opowiedzieli, że mąż powiedział mi dwa lata temu, że mnie zdradza i mamy otwarte małżeństwo. To absolutne kłamstwo" - napisała Doherty.

"O małżeństwie i romansie napiszę szerzej. TMZ, proszę, dołóżcie większej staranności. Zwracam się też do "przyjaciół", którzy próbowali opublikować tę historię: zdaję sobie sprawę, że boicie się prawdy, ale próby obejścia jej za pomocą kłamstw donikąd nie zaprowadzą" - dodała.

Rozwód i walka z rakiem

Kurt Iswarienko jest trzecim mężem aktorki. Para pobrała się w 2011 roku. Pierwszym był Ashley Hamilton, a drugim Rick Salomon. Iswarienko wspierał Doherty, gdy w 2015 roku wykryto u niej raka piersi.

Choć pierwszą batalię wygrała, na początku 2023 roku poinformowała, że ponownie usłyszała druzgocącą diagnozę - rak piersi w czwartym stadium z przerzutami do kości i mózgu. Gwiazda stara się nie poddawać. Przeszła operację wycięcia guza mózgu i poddała się kolejnym naświetlaniom.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta