Trwa ładowanie...
dvz3r70

"Jesteśmy po prostu dwójką ludzi, którzy są w sobie zakochani". Dwie kobiety wzięły nielegalny ślub w Australii

Ashlee Hayes (32 l.) i Kate Houlihan (29 l.) poznały się cztery i pół roku temu podczas internetowych randek. Od pierwszego dnia rozmawiały ze sobą codziennie. W końcu postanowiły się pobrać w swoim ojczystym kraju – Australii, gdzie ślub osób tej samej płci nadal jest nielegalny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kobiety planowały zorganizować ślub w Nowej Zelandii, gdzie jest to legalne.
Kobiety planowały zorganizować ślub w Nowej Zelandii, gdzie jest to legalne. (Veri Photography)
dvz3r70

Wszystko zaczęło się od tego, że Kate trafiła na profil Ashlee, który bardzo ją zaintrygował mimo, że nie było tam jej zdjęcia. Umówiły się na kolację i tak wszystko się zaczęło.

Kate oświadczyła się Ashlee podczas wspólnych wakacji. – Wiedziałam, że chcę to zrobić i pomyślałam, że fajnie by było, jakbym zrobiła to pierwsza – opowiada australijskiemu dziennikowi "Daily Mail" rozbawiona Kate.

W tym roku złożyły sobie przysięgę w malowniczej scenerii jednej z winnic w Dolinie Yarry w Australii w towarzystwie 85 gości. Myślały o pobraniu się w Nowej Zelandii, gdzie ślub byłby legalny, ale wybrały swój kraj. – Stwierdziłyśmy, że najważniejsza dla nas jest obecność przyjaciół i rodziny podczas tego wydarzenia – mówią o swojej decyzji.

Obydwie przyznają, że cała ceremonia i wesele były wspaniałe, i zapadły w pamięci wszystkich gości. – Wszyscy tańczyli całą noc i nikt nie chciał wracać do domu. Cały ten dzień był niesamowity i był najlepszym w naszym życiu.

dvz3r70

Ceremonia odbiła się echem wśród społeczeństwa. Kobiety usłyszały sporo negatywnych opinii w związku z ich decyzją, ale nie poddają się. Po całym wydarzeniu do Kate i Ashlee dotarło, że małżeństwo jest czymś więcej niż sądziły i dlatego tak bardzo czekają na to, żeby związki tych samych płci były legalne w Australii. - Niczym się nie różnimy, jesteśmy po prostu dwójką ludzi, którzy są w sobie zakochani – mówią.

dvz3r70

Podziel się opinią

Share
dvz3r70
dvz3r70