Blisko ludziJoanna Brodzik w dobie pandemii składa życzenia wielkanocne. Wzruszający post

Joanna Brodzik w dobie pandemii składa życzenia wielkanocne. Wzruszający post

Joanna Brodzik w dobie pandemii składa życzenia wielkanocne. Wzruszający post
Źródło zdjęć: © ONS.pl

10.04.2020 15:47, aktual.: 12.04.2020 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polacy pokochali Joannę Brodzik szczególnie za role w serialach "Kasia i Tomek" oraz "Magda M". W dobie pandemii postanowiła zwrócić się do fanów. "Życzę sobie i wam, żeby nasze wszystkie drzwi jak najszybciej mogły znów zostać otwarte" - oznajmiła.

Joanna Brodzik na instagramowym koncie opublikowała zdjęcie wianka, który podarowała jej bratowa. Z opisu dowiadujemy się, że przejechał on 500 km, aby mógł zawisnąć na drzwiach aktorki. Ze względu na przymusową izolację większość z nas spędzi te święta samotnie lub w najbliższym gronie rodziny. Dlatego tak ważne jest, by doceniać te małe gesty. "Przejechał, żeby zawisnąć na naszych drzwiach, symbolizując nadchodzące święta. W tym roku na zamkniętych od środka drzwiach" - napisała aktorka.

Joanna Brodzik w dobie pandemii składa życzenia fanom

W dalszej części postu, złożyła internautom życzenia, które nawiązują do trudnej sytuacji. "Życzę sobie i wam, żeby nasze wszystkie drzwi jak najszybciej mogły znów zostać otwarte. Żeby na ulicach słychać było zgiełk i ruch, a w parkach na placach zabaw, by znów słychać było wrzeszczące radośnie dzieciaki. Żebyśmy mogli się uściskać na powitanie i bez strachu podać sobie ręce" - oznajmiła aktorka.

Fani podziękowali jej za te słowa i również przesyłają świąteczne życzenia. "Mimo, że będą trochę inne niż co roku, to życzę żeby były równie radosne" - napisała jedna z obserwatorek Brodzik. Te święta dla nikogo nie będą łatwe. Zapewne aktorka będzie obchodziła je z partnerem życiowym aktorem Pawłem Wilczakiem oraz dziećmi - Janem i Franciszkiem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (16)
Zobacz także