ycipk-3o3x8n

Joanna Jabłczyńska pyta warszawiaków, dlaczego nie pojechali na wakacje. "Popracuj za 2 tys. zł, to zobaczysz"

Joanna Jabłczyńska narzeka na korki w Warszawie i pyta internautów, dlaczego nie pojechali na wakacje."Bo nie wszystkich na to stać" – odpowiadają użytkownicy Instagrama.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Jabłczyńska zadała internautom pytanie
Joanna Jabłczyńska zadała internautom pytanie (Forum)
ycipk-3o3x8n

Joanna Jabłczyńska to aktywna instagramerka. 32-letnia gwiazda, która zazwyczaj udostępnia zdjęcia z wyjazdów czy planów zdjęciowych, tym razem postanowiła ponarzekać na korki w stolicy. Na swoim koncie zamieściła selfie wykonane w samochodzie, do którego dołączyła krótki wpis. "Hej warszawiacy! Czemu nie jesteście na wakacjach i w mieście nadal są korki? Co to będzie we wrześniu? Macie jakieś sposoby na korki?" – zapytała internautów.

Uzyskane odpowiedzi z pewnością zaskoczyły Jabłczyńską. Niektórzy internauci zdradzili swoje sposoby na ominięcie korków oraz umilenie czasu spędzonego w samochodzie. Inni zwrócili jednak uwagę na coś innego. "Wszyscy na wakacje? Bo Pani Jabłczyńska królowa jedzie i drogi muszą być wolne. Popracuj za 2 tys. zł, to zobaczysz, na jakie wakacje będzie cię stać" – napisał jeden z użytkowników Instagrama. "Bo nie wszystkich stać na wakacje" – dodał inny.

ycipk-3o3x8n

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3o3x8n

ycipk-3o3x8n
ycipk-3o3x8n