GwiazdyJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córką. Ciekawe, kto robił zdjęcie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córką. Ciekawe, kto robił zdjęcie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córką. Ciekawe, kto robił zdjęcie

02.09.2019 09:41, aktual.: 02.09.2019 13:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, rodzice 10-letniej Janiny i 1,5-rocznej Heleny, dobrze wiedzą, jak trudny może być powrót do szkoły po wakacjach. Aktorka pokazała, jak spędzili ostatni dzień wolnego. Przy okazji zażartowała.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z dziećmi

Joanna Koroniewska ma poczucie humoru – nie zaprzeczy temu nikt, kto chociaż raz odwiedził jej profile w mediach społecznościowych i wczytał się w posty. Tym razem aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem Maciejem Dowborem i córką Heleną. Cała trójka wtula się w siebie na hamaku w ogrodzie. Aktorka zażartowała w sposób, który zrozumie wielu rodziców – że z powrotu dzieci do szkoły najbardziej cieszą się właśnie oni…

"Ostatni dzień wakacji. I co tu więcej dodawać. Dla każdego oznacza co innego. Niektórzy nie mogą się doczekać szkoły i nie mam tu na myśli wcale dzieci. Żarty żartami, ale każde fajne wakacje mijają dużo szybciej" – napisała przy zdjęciu Koroniewska. Co ciekawe, na zdjęciu nie ma 10-letniej Janiny. To dlatego, że dziewczynka jest autorką zdjęcia.

Koroniewska podkreśliła również, że dla niej rodzina jest najważniejsza. Tym wyznaniem po raz kolejny podbiła serca internautów, którzy od dawna cenią jej naturalność, poczucie humoru i szczerość oraz to, że choć jest osobą publiczną, jest wierna swoim przekonaniom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)