ycipk-q0mes8

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z córką. Ciekawe, kto robił zdjęcie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, rodzice 10-letniej Janiny i 1,5-rocznej Heleny, dobrze wiedzą, jak trudny może być powrót do szkoły po wakacjach. Aktorka pokazała, jak spędzili ostatni dzień wolnego. Przy okazji zażartowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwie córki
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dwie córki (ONS.pl)
ycipk-q0mes8

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor z dziećmi

Joanna Koroniewska ma poczucie humoru – nie zaprzeczy temu nikt, kto chociaż raz odwiedził jej profile w mediach społecznościowych i wczytał się w posty. Tym razem aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem Maciejem Dowborem i córką Heleną. Cała trójka wtula się w siebie na hamaku w ogrodzie. Aktorka zażartowała w sposób, który zrozumie wielu rodziców – że z powrotu dzieci do szkoły najbardziej cieszą się właśnie oni…

Zobacz także: Joanna Koroniewska o swoim małżeństwie. "Sugeruję dwa razy przemyśleć taką decyzję"

"Ostatni dzień wakacji. I co tu więcej dodawać. Dla każdego oznacza co innego. Niektórzy nie mogą się doczekać szkoły i nie mam tu na myśli wcale dzieci. Żarty żartami, ale każde fajne wakacje mijają dużo szybciej" – napisała przy zdjęciu Koroniewska. Co ciekawe, na zdjęciu nie ma 10-letniej Janiny. To dlatego, że dziewczynka jest autorką zdjęcia.

ycipk-q0mes8

Koroniewska podkreśliła również, że dla niej rodzina jest najważniejsza. Tym wyznaniem po raz kolejny podbiła serca internautów, którzy od dawna cenią jej naturalność, poczucie humoru i szczerość oraz to, że choć jest osobą publiczną, jest wierna swoim przekonaniom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-q0mes8

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-q0mes8

ycipk-q0mes8
ycipk-q0mes8