Trwa ładowanie...

Joanna Koroniewska młodo straciła matkę. Ma poddać się badaniom genetycznym

Joanna Koroniewska miała 22 lata, gdy rak odebrał jej mamę. Aktorka nie chce, by jej dzieci doświadczyły kiedyś tego samego. Według jednego z tygodników przejdzie badania genetyczne.

Share
Joanna Koroniewska młodo straciła matkę. Ma poddać się badaniom genetycznym
Źródło: ONS.pl
d1nxzhi
Joanna Koroniewska – matka

#

Aktorka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Wie, jak ważna jest obecność rodziców. Koroniewska doświadczyła utraty obojga. Najpierw z jej życia zniknął ojciec – opuścił dom, gdy była dwuletnią dziewczynką. Dwie dekady później musiała pożegnać się z mamą.

Matkę Koroniewskiej odebrała choroba. – Miałam 22 lata, gdy zmarła. To ważny okres w życiu kobiety, wychodzi z domu, poznaje mężczyzn, nie wie, w którą stronę ma iść – mówiła kiedyś w "Dzień Dobry TVN".

Joanna Koroniewska – badania

#

– Ja miałam szczególnie ciężką sytuację, bo nie posiadałam rodzeństwa, więc mama była moją jedyną ostoją – dodała w rozmowie aktorka. Jak teraz podaje "Na Żywo", Koroniewska woli dmuchać na zimne. Dzięki badaniom genetycznym ma wcześniej dowiedzieć się, czy jej też grozi nowotwór.

d1nxzhi

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

Jeśli doniesienia tygodnika okażą się prawdą, artystka pójdzie w ślady Angeliny Jolie (matka gwiazdy też przegrała z rakiem - red.). Jolie jako pierwsza publicznie wyznała, że po odebraniu wyniku badań profilaktycznie usunęła piersi oraz jajniki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1nxzhi

Podziel się opinią

Share
d1nxzhi
d1nxzhi