ycipk-5u4mze

Joanna Koroniewska młodo straciła matkę. Ma poddać się badaniom genetycznym

Joanna Koroniewska miała 22 lata, gdy rak odebrał jej mamę. Aktorka nie chce, by jej dzieci doświadczyły kiedyś tego samego. Według jednego z tygodników przejdzie badania genetyczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska miała podjąć ważną decyzję
Joanna Koroniewska miała podjąć ważną decyzję (ONS.pl)
ycipk-5u4mze

Joanna Koroniewska – matka

Aktorka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Wie, jak ważna jest obecność rodziców. Koroniewska doświadczyła utraty obojga. Najpierw z jej życia zniknął ojciec – opuścił dom, gdy była dwuletnią dziewczynką. Dwie dekady później musiała pożegnać się z mamą.

ycipk-5u4mze

Matkę Koroniewskiej odebrała choroba. – Miałam 22 lata, gdy zmarła. To ważny okres w życiu kobiety, wychodzi z domu, poznaje mężczyzn, nie wie, w którą stronę ma iść – mówiła kiedyś w "Dzień Dobry TVN".

Joanna Koroniewska – badania

ycipk-5u4mze

– Ja miałam szczególnie ciężką sytuację, bo nie posiadałam rodzeństwa, więc mama była moją jedyną ostoją – dodała w rozmowie aktorka. Jak teraz podaje "Na Żywo", Koroniewska woli dmuchać na zimne. Dzięki badaniom genetycznym ma wcześniej dowiedzieć się, czy jej też grozi nowotwór.

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

ycipk-5u4mze

Jeśli doniesienia tygodnika okażą się prawdą, artystka pójdzie w ślady Angeliny Jolie (matka gwiazdy też przegrała z rakiem - red.). Jolie jako pierwsza publicznie wyznała, że po odebraniu wyniku badań profilaktycznie usunęła piersi oraz jajniki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-5u4mze

ycipk-5u4mze
ycipk-5u4mze