Trwa ładowanie...
d44jafu

Joanna Koroniewska młodo straciła matkę. Ma poddać się badaniom genetycznym

Joanna Koroniewska miała 22 lata, gdy rak odebrał jej mamę. Aktorka nie chce, by jej dzieci doświadczyły kiedyś tego samego. Według jednego z tygodników przejdzie badania genetyczne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska miała podjąć ważną decyzję
Joanna Koroniewska miała podjąć ważną decyzję (ONS.pl)
d44jafu

Joanna Koroniewska – matka

Aktorka jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Wie, jak ważna jest obecność rodziców. Koroniewska doświadczyła utraty obojga. Najpierw z jej życia zniknął ojciec – opuścił dom, gdy była dwuletnią dziewczynką. Dwie dekady później musiała pożegnać się z mamą.

d44jafu

Matkę Koroniewskiej odebrała choroba. – Miałam 22 lata, gdy zmarła. To ważny okres w życiu kobiety, wychodzi z domu, poznaje mężczyzn, nie wie, w którą stronę ma iść – mówiła kiedyś w "Dzień Dobry TVN".

Joanna Koroniewska – badania

– Ja miałam szczególnie ciężką sytuację, bo nie posiadałam rodzeństwa, więc mama była moją jedyną ostoją – dodała w rozmowie aktorka. Jak teraz podaje "Na Żywo", Koroniewska woli dmuchać na zimne. Dzięki badaniom genetycznym ma wcześniej dowiedzieć się, czy jej też grozi nowotwór.

d44jafu

Zobacz też: Dziecko z bujną czuprynką

Jeśli doniesienia tygodnika okażą się prawdą, artystka pójdzie w ślady Angeliny Jolie (matka gwiazdy też przegrała z rakiem - red.). Jolie jako pierwsza publicznie wyznała, że po odebraniu wyniku badań profilaktycznie usunęła piersi oraz jajniki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d44jafu

Podziel się opinią

Share
d44jafu
d44jafu