ycipk-21uj4y

Joanna Koroniewska o długich związkach. Radzi, jak uniknąć nudy

Joanna Koroniewska udostępniła na swoim koncie na Instagramie post z okazji Dnia Kobiet. W zabawny sposób pisze o ważnych sprawach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Koroniewska ma 40 lat
Joanna Koroniewska ma 40 lat (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
ycipk-21uj4y

Joanna Koroniewska świętuje Dzień Kobiet. Aktorka udostępniła na swoim koncie na Instagramie zabawne zdjęcie. Pozuje na nim z popularnym trenerem Qczajem. Wszystkiemu przygląda się wyraźnie zaniepokojony mąż gwiazdy Maciej Dowbor. Do zdjęcia aktorka dołączyła osobisty wpis. Pisze o tym, dlaczego kobiety potrzebują mężczyzn.

ycipk-21uj4y

"W dniu naszego święta wrzucam jako bonus najbardziej nieinstagramowe zdjęcie w historii mojego Instagrama. Najważniejsze jest jednak przesłanie – kobieta bez mężczyzny jest jak wyschnięte źródełko, a bez adoracji wielu mężczyzn, jak ptak bez skrzydeł" – pisze Koroniewska.

Aktorka zwraca uwagę również na inny problem. Uważa, że nawet w najdłuższym związku, w którym pojawia się nuda, jest miejsce na coś szalonego.

"Na chwileczkę przyczepić się do innego, skądinąd fantastycznego chłopa i od razu wzbudzamy taki ogień w partnerze" – podsumowuje aktorka.

ycipk-21uj4y

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

ycipk-21uj4y
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-21uj4y

ycipk-21uj4y
ycipk-21uj4y