Blisko ludziJoanna Koroniewska w klasycznej stylizacji. Rzadko pokazuje się w takim wydaniu

Joanna Koroniewska w klasycznej stylizacji. Rzadko pokazuje się w takim wydaniu

Joanna Koroniewska w nowej fryzurze
Joanna Koroniewska w nowej fryzurze
Źródło zdjęć: © akpa
22.04.2021 09:09

Aktorka jest kobietą, która ma do siebie dystans i lubi żartować. Wiele razy eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Teraz pokazała się klasycznej stylizacji. Trzeba przyznać, że wygląda olśniewająco.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor doczekali się dwóch córek. Dla małżeństwa ochrona wizerunku dzieci jest bardzo ważna. Kiedyś aktorka przyznała, że była w ciąży aż osiem razy. Nic dziwnego, że rodzina to dla dwójki celebrytów prawdziwa świętość.

Joanna Koroniewska – stylizacje

Gwiazda razem z mężem wykorzystała, jak się dało, okres lockdownu. Zbudowała wokół siebie społeczność i dzieli się z nią swoimi przemyśleniami. Głównie jednak daje powody do radości. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor prowadzą wspólnie program w mediach społecznościowych – "Domówka u Dowborów", który stał się prawdziwym hitem, chętnie oglądanym przez internautów.

Oprócz pracy, aktorka ma w sobie dużo motywacji do dbałości o własną sylwetką oraz wygląd zewnętrzny. 43-latka jest bardzo zgrabna i atrakcyjna. Do tego, chętnie eksperymentuje z wizerunkiem. Ostatnio pokazała się w blond włosach. Są jaśniejsze niż zazwyczaj i mocno się wyróżniają na tle czarnej bluzki, którą włożyła, aby zaprezentować swoją metamorfozę.

"Wyglądasz przepięknie", "Petarda", "Laleczka" – napisali w komentarzach obserwatorzy Joanny Koroniewskiej. Blond kolor rozjaśnił twarz aktorki i odmłodził, choć tego jej nie trzeba. Gwiazda wygląda olśniewająco.