GwiazdyJoanna Moro zachwyca zgrabną sylwetką. Aktorka mówi, czemu zawdzięcza powrót do formy po ciąży

Joanna Moro zachwyca zgrabną sylwetką. Aktorka mówi, czemu zawdzięcza powrót do formy po ciąży

Joanna Moro
Joanna Moro
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach

15.10.2020 17:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Moro jest mamą trójki dzieci i obecnie zajmuje się przede wszystkim wychowywaniem ich. Gwiazda urodziła swoją najmłodszą córkę ponad pół roku temu.

Joanna Moro nie ukrywa, że macierzyństwo jest obecnie dla niej priorytetową kwestią, dlatego postanowiła poświęcić się wychowaniu dzieci. 35-letnia aktorka jest mamą dwóch synów - Jeremiego i Mikołaja oraz córki Ewy.

Joanna Moro wróciła do formy

Przy okazji ostatniej ciąży Joanna Moro wzbudzała ciekawość u wielu internautów, ponieważ prawie do samego rozwiązania decydowała się na morsowanie. Aktorka urodziła na początku 2020 roku, dlatego widok kobiety w zaawansowanej ciąży, która przy niskiej temperaturze wchodzi do wody, wzbudzał szok.

Zainteresowanie było tak duże, że po urodzeniu dziecka Joanna Moro publicznie zapewniała, że noworodek jest zdrowy i czuje się dobrze. Obecnie gwiazda pokazuje w sieci głównie zdjęcia obrazujące realia macierzyństwa i nie wstydzi się brudnych naczyń w zlewie czy potarganej fryzury.

Pomimo tego, że opieka nad dziećmi jest bardzo czasochłonna, to fani aktorki zauważyli, że ta znowu cieszy się zgrabną figurą. Jak się okazuje, nie jest to wcale zasługa restrykcyjnej diety czy katorżniczych ćwiczeń.

"Ja specjalnie nie stresuję się swoją figurą, sylwetką. Nie trzymam się żadnej diety. Staram się jeść i tak żyć, żeby dobrze się czuć. I tak na razie jest" - powiedziała w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl, jednocześnie dodając, że przebywanie w domu z dziećmi sprawia jej radość i daje poczucie spokoju oraz szczęścia.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także