Blisko ludziJoanna Przetakiewicz odkryła, dlaczego Polki są nieszczęśliwe. Odpowiedź jest zaskakująco prosta

Joanna Przetakiewicz odkryła, dlaczego Polki są nieszczęśliwe. Odpowiedź jest zaskakująco prosta

Joanna Przetakiewicz już wie, dlaczego Polki są nieszczęśliwe
Joanna Przetakiewicz już wie, dlaczego Polki są nieszczęśliwe
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska

13.07.2021 15:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakiś czas temu Joannie Przetakiewicz przestało wystarczać bycie celebrytką i projektantką mody. Postanowiła podzielić się swoim życiowym doświadczeniem z Polkami i założyła "Erę Nowych Kobiet". Celem tej niezwykłej społeczności jest motywowanie i inspirowanie kobiet. Po kilku latach działalności, gwiazda doszła do zaskakujących wniosków.

Joanna Przetakiewicz to kobieta sukcesu. Skutecznie łączy rolę bizneswoman i strażniczki domowego ogniska. Stworzona przez nią marka La Mania składa się już nie tylko z linii ubrań, ale także akcesoriów sportowych i dodatków do domu. Celebrytka w zeszłym roku została żoną znanego producenta telewizyjnego, Rinke Rooyensa. Widać, że związek kwitnie. 

Kobieta Nowej Ery

Joanna Przetakiewicz stara się inspirować inne kobiety do zmian w życiu. Dlatego stworzyła społeczność "Era Nowych Kobiet". Konto tego projektu śledzi na Instagramie ok. 50 tysięcy pań. Gwiazda nie ogranicza się do publikowania motywacyjnych haseł w internecie, spotyka się z kobietami, by lepiej zrozumieć ich problemy.

- Każda z nas indywidualnie potrzebuje wyzwolenia z zupełnie innych rzeczy. Jedna z poczucia winy, druga żalu, pretensji, życia przeszłością. Wyzwolenia z oczekiwań innych. Wyzwolenia z tego, że inni nam ciągle podcinają skrzydła. To jest to, co niestety muszę powiedzieć po 2,5 roku istnienia "Ery Nowych Kobiet". Po tym, jak miałyśmy setki spotkań, w większości uczestniczyłam ja, ale w wielu nie ponieważ jest nas ponad pół miliona, to są 104 liderki w całej Polsce, ale i poza granicami. W Chicago, w Nowym Yorku, w Paryżu, w Londynie, w Barcelonie, w Niemczech. Jest naprawdę tych miejsc mnóstwo - mówiła w rozmowie z "Jastrząb Post".

Dlaczego Polki są nieszczęśliwe?

Joanna Przetakiewicz znalazła w końcu odpowiedź na najmocniej nurtujące ją pytanie. - Moje odkrycie było nawet dla mnie szokujące. Odpowiedziałam sobie mniej więcej na pytanie, dlaczego Polki nie są szczęśliwe. Dlaczego nie czują się pewne siebie. I stwierdziłam, że Polki nie są szczęśliwe, ponieważ boją się być szczęśliwe. Polki nie boją się przyznać do błędu, nie boją się pracy, odpowiedzialności, obowiązków. Natomiast boją się szczęścia. Ponieważ boją się oceny innych - powiedziała w wywiadzie.

Zgadzacie się z Joanną?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także