Blisko ludziJolanta Kwaśniewska kończy 65 lat. Od lat jest wzorem dla wielu Polek

Jolanta Kwaśniewska kończy 65 lat. Od lat jest wzorem dla wielu Polek

Jolanta Kwaśniewska kończy 65 lat. Od lat jest wzorem dla wielu Polek
Klaudia Stabach

02.06.2020 15:20, aktual.: 03.06.2020 07:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jolanta Kwaśniewska 3 czerwca skończy 65 lat. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego była pierwszą damą przez dziesięć lat i w tym okresie aktywnie uczestniczyła w życiu kulturalnym oraz angażowała się w szereg akcji charytatywnych, a jej styl ubierania jest rozpoznawalny do dzisiaj.

Jolanta Kwaśniewska, pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995-2005, niezmienne cieszy się popularnością i sympatią wśród Polaków. Z sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla O2.pl wynika, że to właśnie Jolanta Kwaśniewska (48,1 proc.) została uznana za najlepszą pierwszą damę w historii Polski.

Jolanta Kwaśniewska, z wykształcenia prawniczka, od pierwszych dni prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego angażowała się w działalność charytatywną, m.in. założyła fundację: "Porozumienie bez barier".

Oprócz tego Jolanta Kwaśniewska chętnie brała udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych oraz towarzyszyła swojemu mężowi podczas licznych spotkań z najważniejszymi osobistościami świata.

Jolanta Kwaśniewska zapadła w pamięć Polaków również dzięki swojemu nienagannemu stylowi. Pierwsza dama słynęła z noszenia dobrze skrojonych garsonek i zawsze perfekcyjnie ułożonej fryzury. Nic więc dziwnego, że jej program telewizyjny "Lekcja stylu" przez lata gromadził rzesze widzów.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (111)