Trwa ładowanie...

Jolanta Kwaśniewska kończy 65 lat. Od lat jest wzorem dla wielu Polek

Jolanta Kwaśniewska 3 czerwca skończy 65 lat. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego była pierwszą damą przez dziesięć lat i w tym okresie aktywnie uczestniczyła w życiu kulturalnym oraz angażowała się w szereg akcji charytatywnych, a jej styl ubierania jest rozpoznawalny do dzisiaj.
Share
Jolanta Kwaśniewska świętuje urodziny
Jolanta Kwaśniewska świętuje urodzinyŹródło: East News
d3lb9m2

Jolanta Kwaśniewska, pierwsza dama Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995-2005, niezmienne cieszy się popularnością i sympatią wśród Polaków. Z sondażu przeprowadzonego przez IBRiS dla O2.pl wynika, że to właśnie Jolanta Kwaśniewska (48,1 proc.) została uznana za najlepszą pierwszą damę w historii Polski.

Jolanta Kwaśniewska, z wykształcenia prawniczka, od pierwszych dni prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego angażowała się w działalność charytatywną, m.in. założyła fundację: "Porozumienie bez barier".

Oprócz tego Jolanta Kwaśniewska chętnie brała udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych oraz towarzyszyła swojemu mężowi podczas licznych spotkań z najważniejszymi osobistościami świata.

d3lb9m2

Jolanta Kwaśniewska zapadła w pamięć Polaków również dzięki swojemu nienagannemu stylowi. Pierwsza dama słynęła z noszenia dobrze skrojonych garsonek i zawsze perfekcyjnie ułożonej fryzury. Nic więc dziwnego, że jej program telewizyjny "Lekcja stylu" przez lata gromadził rzesze widzów.

  East News
Źródło: East News
  East News
Źródło: East News
  East News
Źródło: East News
  East News
Źródło: East News

"Wstydzimy się za pijane koleżanki, matki". Sytuacja alkoholiczek w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3lb9m2

Podziel się opinią

Share
d3lb9m2
d3lb9m2