SamodbałośćJulia Kamińska na wyjątkowej okładce "Vivy!". "Wiek to tylko liczba"

Julia Kamińska na wyjątkowej okładce "Vivy!". "Wiek to tylko liczba"

Julia Kamińska zachwyciła na okładce "Vivy! "
Julia Kamińska zachwyciła na okładce "Vivy! "
Źródło zdjęć: © AKPA | Filip Radwanski
17.11.2021 12:51

Julia Kamińska jest jedną z kilku kobiet, które zapozowały do najnowszego numeru popularnego magazynu. Tematem przewodnim wydania jest hasło, za którym stoją historie o poznawaniu siebie i dążeniu do spełniania marzeń.

Julia Kamińska cztery lata temu przekroczyła "magiczną" trzydziestkę. Popularna aktorka została jedną z pięciu bohaterek lubianego magazynu i opowiedziała o tym, że wiek jej nie określa. Na Instagramie Kamińskiej pojawiły się zdjęcia zapowiadające całe przedsięwzięcie "Vivy!".

Julia Kamińska udzieliła ważnego wywiadu. Nowymi zdjęciami zachwycają się fani aktorki

Kamińska uchyliła rąbka tajemnicy, pokazując kilka fotografii z samej sesji zdjęciowej i dołączając komentarz, że podczas spotkania bawiła się świetnie. 34-letnia gwiazda pozowała razem z Anną Dereszowską, Bogną Sworowską, Ewą Kasprzyk oraz Urszulą Dudziak. Użytkownicy instagrama nie szczędzili im miłych słów.

- O wow, wszystkie jesteście piękne - brzmi jeden z wielu komentarzy pod wpisem.

W obszernym wywiadzie Kamińska opowiedziała o tym, że wiele kwestii, a w tym rozwój kariery zawodowej czy sukcesy w życiu prywatnym, nie są związane z wiekiem. Aktorka zauważyła, że wiele ważnych przemyśleń oraz umiejętności przyszło jej właśnie z upływem czasu.

- Kocham upływ czasu, bo niesie ze sobą wspaniałe rzeczy: jeszcze parę lat temu nie umiałabym napisać tekstu piosenki, a teraz już umiem. Nie byłabym w stanie wyjść na scenę i śpiewać bez ścisku w gardle. Nie byłabym w stanie zagrać pewnych ról - czytamy w "Vivie!".

Julia Kamińska szczerze o tym, jak wpływają na nią pewne zmiany w wyglądzie

Ludzkie ciało nieuchronnie starzeje się, z czym czasem część celebrytek jawnie nie jest się w stanie pogodzić. Do tej grupy nie zalicza się jednak aktorka, która otwarcie przyznaje, że zauważa zmiany, jednak akceptuje je i stara się do wszystkiego podchodzić z dystansem.

- Zdarzają mi się siwe włosy, mam trochę zmarszczek. To mnie nie martwi, po prostu tak jest. Jestem zaprzyjaźniona z tym, jak wyglądam. Dbam o siebie, chodzę na różne zabiegi, jest mi dobrze z moją lwią zmarszczką na tyle, żeby jej niczym nie wypełniać. Zobaczymy, czy ją będę tak lubić za 10 lat - dodaje w rozmowie z Katarzyną Piątkowską.

Kamińska stara się zdrowo podejść do tematu, za co należą się jej słowa uznania.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić, jak działają, zgłoszenia zbierane są tutaj.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.