GwiazdyJulia Kuczyńska krytykowana za powiększenie ust

Julia Kuczyńska krytykowana za powiększenie ust

09.09.2016 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Blogerka poddała się zabiegowi korekty ust. Twierdzi, że zrobiła to, aby wyrównać dysproporcję w górnej wardze. Jej zdaniem zmiana jest niewidoczna i nikt, kto nie wie o zabiegu, nie dostrzega różnicy. Przyznaje jednak, że niektóre jej czytelniczki uznały jej nowy wygląd za sztuczny.

- Wiadomo przez pierwsze tygodnie opuchlizna była widoczna i może faktycznie te usta wydawały się większe, ale teraz, kiedy to wszystko zeszło, mało kto widzi znaczącą różnicę - mówi Julia Kuczyńska. Autorka bloga Maffashion pochwaliła się efektem zabiegu na Instagramie. Większość fanek odniosła się do decyzji blogerki z entuzjazmem, doceniła też szczerość w przyznawaniu się do poprawiania natury. Zdarzały się jednak także głosy krytyczne. - Kilka osób pisało, że teraz wyglądam gorzej, sztucznie - przyznaje.
Blogerka twierdzi, że komentatorki często krytykowały efekt zabiegu pod zdjęciami Kuczyńskiej opublikowanymi nawet kilka miesięcy temu. - Tak naprawdę nie wiedzą, kiedy one są powiększone, a na których zdjęciach nie - twierdzi.

Źródło artykułu:Newseria
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także