Blisko ludziJulia Roberts to jedna z najpiękniejszych aktorek w historii. Jej córka właśnie zadebiutowała na czerwonym dywanie

Julia Roberts to jedna z najpiękniejszych aktorek w historii. Jej córka właśnie zadebiutowała na czerwonym dywanie

Jej córka zadebiutowała na czerwonym dywanie
Jej córka zadebiutowała na czerwonym dywanie
Źródło zdjęć: © East News
Marta Kutkowska

16.07.2021 11:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Roberts to prawdziwa ikona kina. Trudno zapomnieć jej kreację w kultowym "Pretty Woman". Gwiazda pilnie strzeże swojej prywatności. Dlatego pojawienie się na czerwonym dywanie w Cannes jej córki, Hazel Moder, wywołało niemałą sensację.

Julia Roberts jest kochana zarówno przez krytyków, jak i publiczność. Burza blond loków i szeroki uśmiech sprawiają, że z powodzeniem wciela się w rolę buntowniczek i łobuziar. Na planie sensacyjnej komedii, "The Mexican", poznała operatora, Danny’ego Modera, który okazał się miłością jej życia.

Trzęsienie ziemi

Julia Roberts w latach 90-tych była jedną z najchętniej zatrudnianych aktorek. Każdy film z jej udziałem natychmiast stawał się sukcesem. Jednak jej życie prywatne pozostawiało wiele do życzenia. Prasa plotkowała o jej romansach z filmowymi partnerami, tymczasem ona wciąż szukała miłości swojego życia. Znalazła ja na planie "The Mexican".

- Moje spotkanie z Danielem można porównać do trzęsienia ziemi. Natychmiast zdałam sobie sprawę, że moje życie zmieni się na zawsze i wszystko będzie zupełnie inne - powiedziała w wywiadzie z Gwyneth Paltrow na potrzeby podcastu "Goop".

Media nie wróżyły parze przyszłości. Okazuje się jednak, że Julia i Danny do tej pory tworzą szczęśliwy związek. Niedawno świętowali dziewiętnastą rocznicę małżeństwa.

Debiut na czerwonym dywanie

Danny Moder pojawił się na festiwalu w Cannes przy okazji premiery swojego filmu "Flag Day". Na czerwonym dywanie towarzyszyła mu 16-letnia córka, Hazel. Dziewczyna odziedziczyła urok osobisty po sławnej mamie.

Córka Julii Roberts zadebiutowała na czerwonym dywanie
Córka Julii Roberts zadebiutowała na czerwonym dywanie© Instagram

Na galę wybrała skromną, żółta sukienkę, która idealnie korespondowała z jej jasnymi włosami i dziewczęcą urodą. Czy Hazel pójdzie w ślady znanych rodziców i zwiąże się zawodowo z branżą filmową? Wiele na to wskazuje.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (115)
Zobacz także