ycipk-3gph2x

Julia Wieniawa o kulisach związku z Baronem. "Nie muszę go w żaden sposób zmieniać"

Julia Wieniawa zaliczyła jedną z najszybszych karier w świecie polskiego show-biznesu. Oprócz wielu udanych ról i kolejnych propozycji, gwiazda może pochwalić się szczęśliwych związkiem z piosenkarzem, Aleksandrem Milwiw-Baronem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wieniawa i Baron są w związku od kilku miesięcy
Wieniawa i Baron są w związku od kilku miesięcy (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
ycipk-3gph2x

Aleksander, szerzej znany jako Baron, jest związany z młodziutką gwiazdą od prawie pół roku. Choć para początkowo się ukrywała, teraz oboje otwarcie opowiadają o swojej relacji. Tym razem głos zabrała Julia, która w rozmowie z "Faktem" zdradziła mało znany fakt na temat włosów swojego ukochanego.

- Alek ma fajne dredy, bo są fluorescencyjne - przyznała Wienia. - I tak jak za dnia są białe, to nocą robią się zielone. Taki szalony trik.

ycipk-3gph2x

Gwiazda dodała również, co myśli na temat stylu swojego partnera.

- Alek ma supergust, nie muszę go w żaden sposób zmieniać - powiedziała z dumą gwiazda. - Bardzo mi się podoba, jak się ubiera. Według mnie ma świetne poczucie stylu.

Julia Wieniawa związała się z Baronem niedługo po tym, jak drogi jej i Antoniego Królikowskiego się rozeszły. Dziś każde z nich na nowo układa sobie życie. Czy tym razem młodej aktorce uda się znaleźć szczęście u boku starszego o 15 lat piosenkarza?

ycipk-3gph2x

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3gph2x

ycipk-3gph2x
ycipk-3gph2x