ycipk-1kl8n1

Julia Wróblewska napastowana na dworcu. Ostrzega innych przed niebezpiecznym mężczyzną

Julia Wróblewska twierdzi, że była napastowana na dworcu w Kutnie. Obcy mężczyzna miał do niej podejść i złożyć niemoralną propozycję w zamian za pomoc w noszeniu rzeczy. Aktorka ostrzega inne kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wróblewska na jednym z wydarzeń branżowych
Julia Wróblewska na jednym z wydarzeń branżowych (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-1kl8n1

Julia Wróblewska napastowana na dworcu

Julia Wróblewska na swoim Instastory opowiedziała, jak była napastowana na dworcu w Kutnie. Dziewczyna wstawiła emocjonującą relację z tego, co się tam zdarzyło.

- Mimo że okłamałam go, że jestem zaręczona (noszę pierścionek na palcu serdecznym), za pomoc w niesieniu transportera domagał się zrobienia mu loda - miała powiedzieć dziewczyna cytowana przez portal Jastrząb Post - Szedł za mną, zabrałam mu transporter z ręki i krzyknął do mnie: "Ej! Ja ci pomogłem! To tylko lodzik, chwila i po sprawie". Myślałem, że się popłaczę, zwymiotuję i zemdleję naraz.

ycipk-1kl8n1

Niebezpieczny mężczyzna

Mężczyzna, który miał ją napastować ubrany był w czerwony t-shirt, szare, krótkie spodenki i miał krótko przycięte włosy. Młoda aktorka rzekomo zgłosiła incydent do ochrony dworca, jednak rzecznik prasowy KPP w Kutnie w rozmowie z TVP3 Łódź miał stwierdzić, że policja nie otrzymała żadnego zawiadomienia o incydencie na dworcu w Kutnie.

ycipk-1kl8n1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1kl8n1

ycipk-1kl8n1
ycipk-1kl8n1