Blisko ludziJustin Timberlake wierny Jessice Biel. Znajomi gwiazdy zaprzeczają plotkom o romansie z Alishą Wainwright

Justin Timberlake wierny Jessice Biel. Znajomi gwiazdy zaprzeczają plotkom o romansie z Alishą Wainwright

Justin Timberlake wierny Jessice Biel. Znajomi gwiazdy zaprzeczają plotkom o romansie z Alishą Wainwright
Źródło zdjęć: © Getty Images
25.11.2019 09:25

Justin Timberlake i Jessica Biel są małżeństwem od siedmiu lat. Ostatnio piosenkarz został jednak zauważony w Nowym Orleanie z aktorką Alishą Wainwright, co wzbudziło podejrzenia fanów. Sprawę skomentowały osoby z najbliższego otoczenia gwiazd.

Przypominamy, że chociaż na początku relacja Justina Timberlake’a i Jessicy Biel była bardzo burzliwa, a para na przemian rozstawała się i wracała do siebie, ostatecznie udało im się znaleźć wspólny język. Zakochani wzięli ślub w 2012 roku. Moją również dziecko. Ostatnio w mediach społecznościowych zrobiło się jednak głośno na temat domniemanego romansu artysty z inną kobietą.

Justin Timberlake i Alisha Wainwright w restauracji

Zdjęcia Justina Timberlake’a i aktorki Alishy Wainwright siedzących w barze w Nowym Orelanie i trzymających się za ręce bardzo szybko rozeszły się w mediach, a internauci zaczęli spekulować o romansie tej pary. Osoby z najbliższego otoczenia gwiazd zapewniają jednak, że ich relacja jest przyjacielska. W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do filmu, którego obsada często się spotyka i zdaniem świadków z pewnością nie była to randka. Stolik w restauracji miał być zajęty także przez innych członków ekipy.

Należy zaznaczyć, że jeszcze miesiąc temu Justin Timberlake doskonale bawił się ze swoją żoną, paradując w zabawnych kostiumach podczas Halloween. W październiku celebryta na łamach programu Entertainment Tonight zapewniał także, że znalezienie tej jedynej osoby jest dla niego jak "chrzest, z którego nie można już zawrócić". Podobne podejście miał mieć także do ojcostwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl