Blisko ludziJustyna Żyła pochwaliła się zdjęciem z siostrą. "Jak dwie krople wody"

Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciem z siostrą. "Jak dwie krople wody"

Justyna Żyła pochwaliła się zdjęciem z siostrą. "Jak dwie krople wody"
Źródło zdjęć: © ons
aps
14.04.2020 10:46, aktualizacja: 21.01.2021 20:35

Sprawy rodzinne Justyny Żyły nieco się uspokoiły. Gwiazda zaczęła powoli wracać do publikowania prywatnych zdjęć na Instagramie. Teraz pochwaliła się zdjęciem z młodszą siostrą.

Justyna Żyła popularność zyskała w 2018 roku. Wówczas poważny kryzys przechodził jej związek ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Małżeństwo publicznie prało rodzinne brudy. Zaczęła Justyna Żyła oskarżając męża o zdradę.

Związkiem przez kilka tygodni żyły media w Polsce. Dzięki rozgłosowi, obecnie 33-latka, rozwinęła karierę. Kulminacją był udział Justyny Żyły w "Tańcu z Gwiazdami" i rozbierana sesja zdjęciowa.

Justyna Żyła z siostrą na zdjęciu

Justyna Żyła wykorzystała swoje pięć minut. Spróbowała swoich sił jako modelka i prezenterka telewizyjna, gwiazda zaczęła też publikować posty w mediach społecznościowych. Rozwinęła swoje kanały w kierunku kulinariów. Obecnie blogerka skupia się również na wychowaniu dzieci. Na swoich profilach pokazuje rodzinne fotografie, jak również zdjęcia wykonanych przez siebie potraw. Ostatnio 33-latka opublikowała zdjęcie ze ślubu młodszej siostry, Magdaleny.

"Dziś podobno dzień rodzeństwa. Jedną ja mam, ale tyle ile razem przeżyłyśmy to ...nasze. Kocham cię siostra" - napisała w komentarzu Justyna Żyła. Fani natomiast, zwrócili uwagę na duże podobieństwo między nimi. "Wyglądacie jak dwie krople wody. Tylko inne kolory włosów" - pisali internauci.

Zobacz także: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny film

Źródło artykułu:WP Kobieta