GwiazdyJuż wiemy kto zawalczy o 30 000 zł od Lenovo!

Już wiemy kto zawalczy o 30 000 zł od Lenovo!

Już wiemy kto zawalczy o 30 000 zł od Lenovo!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

25.03.2014 09:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pierwsza edycja projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” właśnie wkracza
w finałowy etap. Pięciu uczestników finału zawalczy o 30 000 zł na spełnienie swoich zawodowych marzeń. Przed nimi wyzwanie, podczas którego będą musieli udowodnić, że są DO’ersami.

Pierwsza edycja projektu „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!” właśnie wkracza w finałowy etap. Pięciu uczestników finału zawalczy o 30 000 zł na spełnienie swoich zawodowych marzeń. Przed nimi wyzwanie, podczas którego będą musieli udowodnić, że są DO’ersami.

Konkurs Lenovo przyniósł wiele wyzwań uczestnikom i pomógł zdobyć im doświadczenie. Przed nami ostatni, najbardziej emocjonujący etap, który wyłoni głównego zwycięzcę, a nagrodą będzie 30 000 zł. DO’ersi Lenovo, czyli Lidia Popiel, Łukasz Jemioł, Novika oraz Olka Osadzińska wybrali czterech wyjątkowych finalistów: Agę Gniłkę, Jagę Słowińską, Jacka Paciorkowskiego i Paulinę Wydrzyńską.

Miejsce w finale zostało zarezerwowane dla jeszcze jednej osoby, która została wybrana głosami internautów. Faworytką użytkowników Facebooka została Ewa Stepnowska. Więcej informacji o finalistach można znaleźć na stronie www.zrobtozlenovo.pl/final.

Finaliści mają za zadanie w kreatywny sposób informować na Facebooku o swoim uczestnictwie w konkursie „For Those Who Do. Zrób to z Lenovo!”. Mają nakręcić video, które będzie odpowiedzią na zadanie „Udowodnij, że jesteś DO’ersem”. Publikując swoje prace i zamieszczając informacje o swojej artystycznej działalności, będą zabiegać o fanów na swoich fan page’ach.

Trzy najlepsze osoby zostaną wybrane przez internautów poprzez oddanie „like’ów” pod finałowymi pracami. Głosować można na stronie konkursowego wydarzenia na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/events/623840927681470/?ref_dashboard_filter=upcoming w terminie od 24.03 do 30.03. Spośród tej trójki, specjalnie powołane jury Lenovo wybierze laureata nagrody głównej, czyli 30 000 zł na spełnienie swoich zawodowych marzeń.

W jury zasiądą Agnieszka Ścibior (redaktorka i stylistka autorytet w świecie mody), Michał Zaczyński (dziennikarz, autor bloga, felietonista) oraz Piotr „Kędzior” Kędzierski (dziennikarz radiowy). Wyniki obrad jurorów zostaną ogłoszone na początku kwietnia 2014 roku.

Lenovo przewidziało dodatkowe nagrody dla głosujących internautów. Do wygrania jest 1 z 3 tabletów Yoga Tablet ’10, którego czas pracy to aż do 18 godzin; można z niego korzystać w trzech trybach: Trzymaj w dłoni (hold), Tryb Połóż (tilt), Tryb Postaw (stand).
Oprócz oddania głosu, należy również odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Czemu powinieneś wygrać Lenovo Yoga Tablet ’10?” na stronie www.zrobtozlenovo.pl.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także