Trwa ładowanie...
d1s2q20

Karolina Ferenstein-Kraśko w nietypowym wydaniu. Co za nogi!

Karolina Ferenstein-Kraśko tylko sprawia wrażenie delikatnej blondynki. W rzeczywistości to silna i zahartowana kobieta. Jeździ konno, pływa w lodowatej rzece i… spaceruje po cienkiej kładce zawieszonej wysoko nad ziemią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Piotra Kraśki szybko wróciła do formy po urodzeniu trzeciego dziecka.
Żona Piotra Kraśki szybko wróciła do formy po urodzeniu trzeciego dziecka. (Instagram.com)
d1s2q20

Córka właścicieli stadniny koni w Gałkowie wzięła udział w trzeciej edycji "Agenta Gwiazdy". Na swoim profilu na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia promujące kolejne odcinki programu. Tym razem pochwaliła się ujęciem z chińskiego Makau. 41-letnia Karolina Ferestein-Kraśko spaceruje po wąskiej kładce zawieszonej 300 metrów nad ziemią. Uwagę przykuwają jednak nie tylko imponujące widoki, ale przede wszystkim jej superseksowne szorty.

Trzeba przyznać, że w tej stylizacji prezentowała się naprawdę świetnie. Żona Piotra Kraśki szybko wróciła do formy po urodzeniu trzeciego dziecka. Figury może jej pozazdrościć niejedna dwudziestolatka.

- Naprawdę nie wiem, co było trudniejszą decyzją. Przejście po kładce w Makau 300 metrów nad ziemią, czy założenie takich krótkich szortów – pisze na Instagramie Karolina Ferenstein-Kraśko. - W życiu bym się nie odważyła i nie mówię o wykonaniu zadania. Na pociesznie powiem, że w kolejnym odcinku znowu będzie robota na wysokości - dodała.

d1s2q20

Krótkie dżinsowe szorty pochodzą z kolekcji One Teaspoon. Ceny zaczynają się od 200 złotych. Internauci zasypali ją komplementami. "Przy takich nogach tylko takie szorty", "Weź przestań! Chować takie nogi? Zresztą przy takiej pogodzie w co innego można się ubrać, aby było wygodnie?", "Podziwiam za odwagę i determinację" – czytamy pod zdjęciem.

*Zobacz również: Agata Młynarska szczerze o poprawianiu urody *

d1s2q20

Podziel się opinią

Share

d1s2q20

d1s2q20