Trwa ładowanie...

Karolina Korwin Piotrowska opublikowała zdjęcie emerytów. Taki widok to dziś rzadkość

Karolina Korwin Piotrowska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie pary w podeszłym wieku. Wywołało wiele emocji.

Share
Karolina Korwin Piotrowska opublikowała zdjęcie emerytów. Taki widok to dziś rzadkość
Źródło: ONS.pl
d4634v7

W dzisiejszych czasach, kiedy wszyscy żyją w pośpiechu, niełatwo jest zauważyć na ulicy oznaki miłości. Tym bardziej wzrusza zdjęcie Karoliny Korwin Piotrowskiej, która pokazała na swoim profilu na Instagramie parę trzymających się pod rękę emerytów, przechodzących razem przez przejście dla pieszych.

Karolina Korwin Piotrowska opublikowała wzruszające zdjęcie

Obserwatorzy Korwin Piotrowskiej nie mogli przejść obok niego obojętnie. "Starość nie musi być samotna, smutna i szara. Miłość we dwoje, do końca. Wzruszający i piękny widok. Niestety dzisiaj coraz rzadziej zdarza się taka miłość...a szkoda" – komentuje jeden z nich. Są też tacy, którzy twierdzą, że w czasach, gdy "ludzi wymienia się, jak buty w sklepie", taki widok jest czymś nadzwyczajnym.

Niektórzy pesymistycznie przepowiadają, że młodsze pokolenie nie dożyje już takiego wieku – Zabije nas rak albo smog – mówią.

d4634v7

Inni zauważają, że pomimo tego, że zdjęcie jest wzruszające, to starość nie jest łatwa: "Przykre jest to, że tak wiekowi ludzie muszą zmagać się z codziennością. Zakupy to dla nich wyzwanie ponad siły. Dorosłe dzieci, póki rodzice chodzący, pojęcia nie mają, że mogliby ich wyręczyć, choćby robiąc im zakupy. Większość skupiło uwagę na byciu razem. Tyle, że to powierzchowne widzenie".

Jest też wielu optymistów mających nadzieję na to, że ich związek również będzie wyglądał tak po latach.

Zobacz także: Depresja u mężczyzn. Służba zdrowia nie jest gotowa na takich pacjentów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4634v7

Podziel się opinią

Share
d4634v7
d4634v7