GwiazdyKasia Cichopek o relacji ze swoim mężem. Jednej rzeczy na pewno nie zrobią

Kasia Cichopek o relacji ze swoim mężem. Jednej rzeczy na pewno nie zrobią

Kasia Cichopek o relacji ze swoim mężem. Jednej rzeczy na pewno nie zrobią
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Daniel Wysocki
Agata Porażka

01.10.2018 18:21, aktual.: 01.10.2018 19:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek wraz z mężem Marcinem Hakielem będą w tym roku świętowali 10. rocznicę ślubu. Para uchodzi za jedną z najbardziej dobranych w polskim show biznesie, a w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post Cichopek zdradziła swoją receptę na udany związek - i nie tylko.

- Mimo, że połączył nas show biznes, to tak naprawdę połączyły nas wielka przyjaźń i doświadczenie na parkiecie, które zdobyliśmy - opowiada o relacji ze swoim mężem Kasia Cichopek - Jesteśmy partnerami nie tylko na parkiecie, ale również i w życiu, i to jest chyba nasz sukces, że jesteśmy wobec siebie mocno partnerscy, rozumiemy swoje potrzeby i swoje pasje. Rozumiemy swoje charaktery, które są różne. Podejmując decyzję o ślubie jasno wiedzieliśmy, że patrzymy w jednym kierunku i do dzisiaj trzymamy się tego postanowienia.

Gdyby jednak Cichopek kiedykolwiek rozstała się z mężem, wie dokładnie, czego nie zrobi. I jednocześnie potępiła tych, którzy takim zachowaniem próbują zwrócić na siebie uwagę. Mowa tutaj o niezwykle popularnym w show biznesie publicznym praniu brudów.

- Jeśli ktoś potrzebuje rozgłosu to jest to najlepszy sposób, żeby było głośno. Ale potem trzeba sobie zdać sprawę z tego, kto tak naprawdę może na tym najmocniej ucierpieć – najczęściej są to dzieci. Więc mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie mi rozstać się z moim mężem, ale gdyby nastąpiła taka ewentualność to na pewno nie prałabym brudów publicznie.

Jeśli chcesz się podzielić z nami swoimi doświadczeniami, prześlij je przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także