Trwa ładowanie...

Kasia Tusk rywalizuje z Anią Lewandowską. Wygrać może tylko jedna

"Polska paryżanka" czy trenerka wszystkich Polek – która okaże się lepsza? Kasia Tusk i Anna Lewandowska znalazły się w finale konkursu portalu Sukces Pisany Szminką na Bizneswoman Roku.

Share
Kasia Tusk rywalizuje z Anią Lewandowską. Wygrać może tylko jedna
Źródło: Instagram.com
d1i6z7d

Instagramowe celebrytki rywalizują w kategorii Influencerka roku. Prócz nich w finale znalazły się również Ola Budzyńska, Monika Czaplicka, Marta Dymek, Ola Gościniak, Ania Kowalczyk, Julia Kuczyńska, Paulina Mikuła oraz Red Lipstick Monster. Na swoją ulubioną influencerkę wciąż można głosować na stronie plebiscytu.

Nominacja Anny Lewandowskiej do finału nie była dla nikogo zaskoczeniem. Profile słynnej trenerki, ostatnio znanej również jako najpopularniejsza "instagramowa" mama w Polsce, śledzi ponad 3 miliony osób. Lewandowska, prócz aktywności na Instagramie i Facebooku, prowadzi również bloga o zdrowym trybie życia Healthy Plan by Ann. Trenerka dzieli się na nim poradami na temat diety i ćwiczeń.

Kasia Tusk z kolei zyskała popularność dzięki swojemu blogowi "Make Like Easier", który każdego miesiąca przyciąga ponad 800 tys. osób. Napisała również jak dotąd dwie książki, "Elementarz stylu" i "Make Photography Easier". Blogerka od kilku lat inspiruje Polki w kwestii ubioru i stylu życia.

Wyniki konkursu poznamy 3 marca. Macie swoją faworytkę?

Zobacz też: Które gwiazdy najlepiej sprzedają się paparazzi? "Anna kiedyś była ziomalką"

d1i6z7d

Podziel się opinią

Share
d1i6z7d
d1i6z7d