Trwa ładowanie...
db3z3e8

Katarzyna Cichopek żartuje ze swoich "gór". Zabawny komentarz

Katarzyna Cichopek często pokazuje w mediach społecznościowych urywki swojego życia prywatnego. Na jednym z ostatnich zdjęć aktorka wypoczywa w basenie, z widokiem zapierającym dech. Przy zdjęciu zamieściła dwuznaczny opis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Katarzyna Cichopek odpoczywa w luksusowym hotelu
Katarzyna Cichopek odpoczywa w luksusowym hotelu (Instagram.com)
db3z3e8

Filigranowa Katarzyna Cichopek zdaje sobie sprawę, że obfity biust jest jednym z jej atutów i często eksponuje go w mediach społecznościowych. Aktorka dba jednak o to, by zdjęcia, które zamieszcza w sieci, nie były wulgarne.

W najnowszym poście na Instagramie Cichopek zażartowała ze swoich pełnych kształtów. Ku uciesze swoich obserwatorów.

"Piękno w czystej postaci. Mam ma myśli góry" – napisała przy zdjęciu aktorka. "Te w tle" – dodała żartobliwie, w razie, gdyby ktoś miał wątpliwości, jakie "góry" ma na myśli.

db3z3e8

Zobacz także: Kasia Cichopek pochwaliła się zdjęciem z teatru. Fanka wytknęła jej błąd

Obserwatorzy Cichopek podchwycili żart – co widać w komentarzach. "Odpoczynek warty grzechu", "jak tu się na górach skupić?", "jeszcze ten śpiący rycerz się obudzi" – pisali przy zdjęciu.

Wielu z nich z pewnością nie spodziewało się takiego poczucia humoru u swojej ulubionej aktorki. Z drugiej strony – to właśnie dzięki swojej naturalności i szczerości Cichopek zyskała sympatię widzów.

db3z3e8

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Skromna Cichopek: "Odczarowałam mit matki Polki, który przez wiele lat towarzyszył kobietom"

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

db3z3e8

Podziel się opinią

Share
db3z3e8
db3z3e8