Blisko ludziKatarzyna Cichopek już nie myśli o rozstaniu? Tak wyszła na miasto

Katarzyna Cichopek już nie myśli o rozstaniu? Tak wyszła na miasto

Katarzyna Cichopek podzieliła się zdjęciem stylizacji
Katarzyna Cichopek podzieliła się zdjęciem stylizacji
Źródło zdjęć: © Instagram | Katarzyna Cichopek
09.05.2022 10:46

Katarzyna Cichopek postanowiła pochwalić się na Instagramie wieczorną stylizacją, w której główną rolę odegrała mała czarna. Fanki nie mogą wyjść z zachwytu. Klasyczny wybór sprawił, że aktorka wyglądała zjawiskowo.

Katarzyna Cichopek stara się żyć normalnie, pomimo wszelkich zakrętów życiowych, które ostatnimi czasy gościły na nagłówkach praktycznie wszystkich plotkarskich portali internetowych. Aktorka pokazuje, że jest silną osobowością i nie ma zamiaru patyczkować się i specjalnie przejmować tym, co piszą inni. W ostatni weekend Cichopek dała się ponieść dobremu nastrojowi. Jej stylizacja na "wychodne" podbiła serca fanek.

Katarzyna Cichopek w imprezowym wydaniu. "Figura petarda"

Prezenterka w minioną sobotę postanowiła wyjść na miasto. Cichopek nie ma problemu z pokazywaniem urywków z życia codziennego w sieci, dlatego też imprezowa kreacja została uwieczniona na fotografii, którą udostępniła fanom na Instagramie.

"Gorączka sobotniej nocy. Jakie macie plany na wieczór?" - zapytała się obserwatorów w poście.

Katarzyna postawiła na klasyczną małą czarną i szpilki z ciekawym połyskującym elementem dekoracyjnym. Fanki nie kryły, że tak imprezowe i eleganckie wydanie aktorki bardzo przypadło im do gustu. Zwróciły uwagę na to, że Cichopek wygląda naprawdę świetnie.

"Figura petarda";

"Wygląda pani olśniewająco, a sylwetka to istna bomba" - czytamy w komentarzach.

Katarzyna Cichopek ma za sobą niełatwe tygodnie

Aktorka i prezenterka "Pytania na śniadanie" dzielnie trzyma się, mimo ostatnich przejść dotyczących jej rozstania z Marcinem Hakielem. Nikt nie ukrywał, że wiadomość o rozejściu się pary jest prawdziwym szokiem. Małżeństwo wydało oświadczenie, w którym podkreśliło, że nie ma zamiaru więcej komentować tej osobistej sprawy. Jednak już kilka tygodni później tancerze postanowił w inny sposób radzić sobie z konsekwencjami rozstania. Katarzyna Cichopek nieustępliwie zaś trwała w postanowieniu i nie dawała się prowokować, aż do wydania oświadczenia w sprawie z nielegalnym podsłuchem jej prywatnych rozmów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta