GwiazdyDuet Cichopek i Kurzajewskiego wraca po przerwie na antenę. Małgorzata Tomaszewska dobitnie komentuje

Duet Cichopek i Kurzajewskiego wraca po przerwie na antenę. Małgorzata Tomaszewska dobitnie komentuje

Małgorzata Tomaszewska o Cichopek i Kurzajewskim
Małgorzata Tomaszewska o Cichopek i Kurzajewskim

05.05.2022 11:23, aktual.: 05.05.2022 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po krótkiej przerwie wrócili do wspólnego prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". Wokół tych dwojga pojawiło się ostatnio sporo kontrowersji, które z pewnością wytrąciły ich z równowagi. Jednak Małgorzata Tomaszewska nie ma wątpliwości co do tego, jak im pójdzie na antenie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po krótkiej nieobecności wrócili do współprowadzenia programu porannego "Pytanie na śniadanie". To właśnie dziś, 5 maja, po niedługiej przerwie pojawili się razem na antenie. 

Prowadzące "Pytania na śniadanie" o duecie Cichopek-Kurzajewski

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski muszą zachować pełen profesjonalizm, choć ostatnio nie było im do śmiechu. Jednak inni prowadzący "Pytania na śniadanie" wierzą, że para bez problemu stanie na wysokości zadania. "Będą świetni jak zawsze" – skomentowała dla "Faktu" krótko, ale dobitnie Małgorzata Tomaszewska. 

Jednak prawda jest taka, że pary prowadzących porannego programu nie mają za wiele do powiedzenia o sobie nawzajem, ponieważ po prostu się mijają. Wyjaśniła to Ida Nowakowska w rozmowie z reporterką Pudelka.

– Nie znam jej blisko mimo tego, że pracujemy oczywiście w tej samej redakcji. Ponieważ nie prowadzimy ‘Pytania...’ razem, tylko w innych parach, to mijamy się – powiedziała o Katarzynie Cichopek.

– Nie wiem czy atmosfera na planie się zmieniła, kiedy jest Kasia, bo mnie wtedy nie ma. Naprawdę siłą rzeczy zupełnie nie wiem, jak to wygląda, kiedy Kasia jest w ‘Pytaniu na śniadanie’. Ja tylko mogę ją oglądać – dodała. 

Ktoś podsłuchiwał prywatne rozmowy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Niedługo po rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela pojawiły się plotki o romansie aktorki z jej współprowadzącym z "Pytania na śniadanie" Maciejem Kurzajewskim. Całą sprawę podsycił jeszcze tancerz, mówiąc w "Mieście kobiet", że w jego małżeństwie pojawił się ktoś trzeci.

Jednak punktem kulminacyjnym całej sytuacji okazała się tzw. afera podsłuchowa. Ktoś bowiem miał nagrywać prywatne rozmowy Cichopek i Kurzajewskiego oraz rozsyłać je do mediów. Oboje zgłosili to do odpowiednich organów ścigania. Na Instagramie aktorki pojawiło się nawet specjalne oświadczenie w tej sprawie wydane przez jej pełnomocnika. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (53)