Trwa ładowanie...
gwiazdy
JPK
10-05-2021 12:18

Katarzyna Skrzynecka wspomina rodzinny dom. Co skłoniło ją do refleksji?

Gwiazda lubi dzielić się z internautami swoim życiem - na instagramowym profilu często wrzuca relacje ze spacerów po Warszawie i okolicach. Ostatnio pewne szczególne dla niej miejsce skłoniło ją do wspomnień i refleksji. Skrzynecka wybrała się bowiem na osiedle, na którym spędziła dzieciństwo.

Katarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami wspomnieniami z dzieciństwaKatarzyna Skrzynecka podzieliła się z fanami wspomnieniami z dzieciństwaŹródło: AKPA, AKPA, fot: Podlewski
d1u7i8x
d1u7i8x

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z najbardziej znanych polskich gwiazd, która dzięki swoim licznym umiejętnościom szybko zaistniała w show-biznesie. Jest aktorką, wokalistką, a ostatnio także jurorką w popularnym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Celebrytka ma na koncie nieudane małżeństwo ze Zbigniewem Urbańskim. W 2009 roku ponownie wyszła za mąż za Marcina Łopuckiego, mistrza Polski i Europy w fitnessie, z którym ma córkę o oryginalnym imieniu Alikia Ilia. Para jest ze sobą szczęśliwa, czego dowodem są rodzinne zdjęcia na instagramowym profilu Skrzyneckiej.

Dzieciństwo na Muranowie

Profil ten pełen jest relacji ze spacerów, na które często wybiera się aktorka. Lubi wędrować po zakątkach Warszawy, często wybiera także spacery po lesie. Tym razem udała się w miejsce, które darzy szczególnym sentymentem. Skrzynecka odwiedziła warszawskie osiedle Muranów, na którym się wychowywała. Spacer był dla niej okazją do wspomnień i refleksji dotyczących dzieciństwa aktorki.

d1u7i8x

Z relacji na Instagramie wynika, że było ono szczęśliwe. Celebrytka zapamiętała Muranów ze spacerów z dwiema złotymi cocker spanielkami: Ufką i Gagą, wspomina także naukę jazdy na wrotkach, codzienne powroty ze szkoły z tornistrem na plecach, a także ciepłym rodzinnym domem, w którym pobrzmiewała muzyka i unosiła się woń obiadów ugotowanych przez mamę.

Skrzynecka zabrała na spacer córeczkę - chciała pokazać jej swoje rodzinne strony. Zachwyciło ją, że pod oknem jej dawnego mieszkania zasadzono piękną magnolię, która teraz zakwitła.

Ze zdjęć wynika, że Katarzyna Skrzynecka wychowywała się w kamienicy przy ul. Nowolipie 5.

Agata i Piotr Rubikowie zastanawiają się nad datą rocznicy

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

d1u7i8x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u7i8x