Trwa ładowanie...
d1t9v9a

Katarzyna Szulc oferuje 15 tys. zł nagrody za odnalezienie cocker spaniela Loulou

Katarzyna Szulc już od miesiąca poszukuje swojego rudego cocker spaniela Loulou. Za odnalezienie pieska oferuje nagrodę wysokości 15 tys. zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
15 tys. zł nagrody za znalezienie spaniela
15 tys. zł nagrody za znalezienie spaniela (facebook + 123rf)
d1t9v9a

30-latka z podłódzkiego Aleksandrowa już od miesiąca poszukuje swojego 6-letniego rudego spaniela. W poszukiwania psa zaangażowało się już ponad sto osób, ale niestety, zwierzę zaginęło bez śladu. Zrozpaczona właścicielka oferuje 15 tys. zł nagrody dla znalazcy.

Oferuje 15 tys. zł nagrody za odnalezienie psa

Cocker spaniel pani Katarzyny Szulc zaginął 25 października przed południem. Tego dnia mąż 30-latki jak co dzień pojechał z dwoma psami na ulicę Sportową a Aleksandrowie. Zwierzęta zostały spuszczone ze smyczy na terenie niewielkiego lasku. Posłuszny Loulou zawsze trzymał się w stosunkowo bliskiej odległości od swojego właściciela, ale tym razem było inaczej.

Gdy mężczyzna otworzył drzwi do auta, psy bardzo szybko wybiegły z samochodu, pędząc za jakiś zwierzyną. Mimo nawoływań żaden z nich nie wrócił. Dopiero parę godzin później w okolicach domu teściowej pani Katarzyny Szulc znaleziono beagla. Po spanielu ślad zaginął.

d1t9v9a

Chociaż jeszcze tego samego dnia ponad dwudziestu znajomych pani Katarzyny udało się do lasu, aby szukać Loulou, psa nie znaleziono. Właścicielka szybko udostępniła zdjęcia pupila w internecie, ale jak dotąd poszukiwania były bezskuteczne.

Katarzyna Szulc przyznaje, że jest bardzo zżyta ze spanielem, dlatego wyznaczyła za niego tak dużą nagrodę. Piesek miał obrożę z imieniem właścicielki i numerem jej telefonu.

Osoby posiadające informacje na temat zaginionego cocker-spaniela mogą dzwonić na numer 504 044 033 lub 534 010 382.

Zobacz także: Ona vs on u… fryzjera

d1t9v9a

Podziel się opinią

Share

d1t9v9a

d1t9v9a