Blisko ludziKatarzyna Warnke od dwóch miesięcy jest mamą. Pokazała zdjęcie nóg po ciąży

Katarzyna Warnke od dwóch miesięcy jest mamą. Pokazała zdjęcie nóg po ciąży

Katarzyna Warnke od dwóch miesięcy jest mamą. Pokazała zdjęcie nóg po ciąży
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
24.11.2019 13:32, aktualizacja: 24.11.2019 14:08

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są świeżo upieczonymi rodzicami. We wrześniu powitali swoje pierwsze dziecko. Teraz na instagramowym profilu aktorki pojawiła się fotografia z plaży, na której w pełnej krasie prezentuje swoje nogi.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, by odpocząć od codziennego zgiełku, wybrali się na wakacje. Celem ich podróży okazało się Miami. Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się zdjęcie prosto plaży, na której relaksuje się, czytając "Ancient Evenings" Normana Mailera. "Kiedy mam darowany czas... I kiedy potrafię się skupić..." - napisała.

Katarzyna Warnke odpoczywa na plaży

Oprócz lektury uwagę internautów przykuły smukłe nogi Katarzyny Warnke. "A nogi jak zwykle żyleta", "Piękne nogi" - czytamy w komentarzach. Patrząc na zdjęcie, widzimy, że szybko wróciła do formy po ciąży, a problem spuchniętych nóg już jej nie dotyczy. Obrzęki po porodzie to częsta dolegliwość, która zaskakuje niejedną młodą mamę. Bowiem na uregulowanie wielu procesów potrzeba czasu. Opuchlizna zazwyczaj sama w końcu znika.

Co prawda ostatnio aktorka poskarżyła się, że jeszcze nie wróciła w pełni do sił i męczą ją np. zakupy. "Tak się zastanawiam, kiedy wrócę do formy? Bo bateryjki szybko mi padają, jak na razie na przykład nie nadaję się póki co na zakupy, o czym się dziś przekonałam... Na zdjęciu prezentuję jeszcze uśmiech pełen animuszu. Ech, płonne nadzieje" - napisała wtedy. Nic dziwnego, że akumulatory ładuje korzystając z kąpieli słonecznych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta