Trwa ładowanie...
dprgpnl

Katarzyna Warnke pomogła szpitalowi w związku z koronawirusem. To w nim ponad pół roku temu rodziła

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są świeżo upieczonymi rodzicami. We wrześniu powitali swoje pierwsze dziecko. Aktorka nie zapomniała o szpitalu, na który mogła liczyć, gdy pół roku temu rodziła. W dobie koronawirusa postanowiła się odwdzięczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke wysyła szpitalowi maseczki medyczne
Katarzyna Warnke wysyła szpitalowi maseczki medyczne (ONS.pl)
dprgpnl

Katarzyna Warnke udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy zapakowany w kartony sprzęt medyczny. Aktorka sama pół roku temu potrzebowała pomocy, gdy na świat przychodziło jej pierwsze dziecko. Teraz w czasach pandemii koronawirusa postanowiła się odwdzięczyć, wysyłając szpitalowi paczkę.

Katarzyna Warnke wspiera służbę zdrowia

"Ponad pół roku temu w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny urodziło się nasze dziecko. (...) Przesyłamy 1200 maseczek i przyłbice. Chciałoby się dodać 'niech moc będzie z wami'. Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych i świeżo upieczonych mam, oby nie zabrakło wam pogody ducha i sił w tych trudnych czasach" – oznajmiła aktorka w mediach społecznościowych.

dprgpnl

Ostatnio Warnke apelowała również do fanów, by nie tracili pogody ducha w czasach kwarantanny. "Dla was wszystkich, którzy mimo wszystko pracujecie i dla tych, którzy nie pracują i obawiają się o przyszłość, z życzeniami pogody ducha, która każdą sytuację wydźwignie w górę i z jednym zasadniczym życzeniem, żeby nam się jakoś upiekło, żeby nie było tak źle, żeby z tego coś dobrego wynikło" – napisała.

Czytaj więcej tutaj: Katarzyna Warnke dodaje fanom otuchy. Wspomina wzruszające słowa Danuty Szaflarskiej

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dprgpnl

Podziel się opinią

Share
dprgpnl
dprgpnl