Blisko ludziKatarzyna Warnke dodaje fanom otuchy. Wspomina wzruszające słowa Danuty Szaflarskiej

Katarzyna Warnke dodaje fanom otuchy. Wspomina wzruszające słowa Danuty Szaflarskiej

Katarzyna Warnke dodaje fanom otuchy. Wspomina wzruszające słowa Danuty Szaflarskiej
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.03.2020 12:17, aktualizacja: 23.03.2020 13:33

Katarzyna Warnke pokazała fanom zdjęcie pięknych, świeżych kwiatów. Próbuje pocieszyć ich w czasie kwarantanny, wspominając słowa Danusi Szaflarskiej.

Katarzyna Warnke kwarantannę spędza w domu. W swoim salonie postawiła świeże kwiaty będące symbolem wiosny. Apeluje do fanów, by w tym trudnym okresie nie tracili pogody ducha.

Katarzyna Warnke wspiera fanów

Katarzyna Warnke nie ukrywa, że wszyscy znaleźliśmy się w ciężkiej sytuacji. Jej zdaniem kluczowe jest teraz pozytywne nastawienie.

"Dla was wszystkich, którzy mimo wszystko pracujecie i dla tych, którzy nie pracują i obawiają się o przyszłość, z życzeniami pogody ducha, która każdą sytuację wydźwignie w górę i z jednym zasadniczym życzeniem, żeby nam się jakoś upiekło, żeby nie było tak źle, żeby z tego coś dobrego wynikło" – opisała zdjęcie.

Nawiązała również do słów Danuty Szaflarskiej, która nawet o wojnie opowiadała zawsze z uśmiechem. W pamięci utkwiła aktorce historia jej mamy.

"Z Warszawy do Lwowa niosła jej dokumenty, a była chora na serce. Po drodze były bombardowania. Jednak jej mama przetrwała i, w co trudno uwierzyć, serce mamy Danusi przez te trudy się wzmocniło..." – wspomniała Katarzyna Warnke, sugerując fanom, by podczas epidemii koronawirusa nie tracili nadziei.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl