ModaKatarzyna Zawadzka pojawiła się na czerwonym dywanie. Do zdjęć pozowała tyłem

Katarzyna Zawadzka pojawiła się na czerwonym dywanie. Do zdjęć pozowała tyłem

Katarzyna Zawadzka pojawiła się na czerwonym dywanie. Do zdjęć pozowała tyłem
Źródło zdjęć: © ONS.pl
21.11.2019 07:43, aktualizacja: 21.11.2019 08:07

Katarzyna Zawadzka pojawiła się na otwarciu luksusowego butiku. Gwiazda rzadko bryluje na salonach, ale kiedy się już pojawi, zachwyca. Podobnie było i tym razem. Kiedy stanęła na ściance, wszyscy patrzyli na nią i jej odsłonięte plecy.

20 listopada w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie nowego luksusowego butiku. Na wydarzeniu pojawiło się wiele polskich gwiazd. Wśród nich znalazła się Katarzyna Zawadzka, która zrobiła ogromne wrażenie w swojej kobaltowej kreacji.

Jej sukienka sięgała do ziemi, a wzrok przyciągały mocno odsłonięte plecy oraz duży dekolt. Całość była utrzymana w stylu "bieliźnianym". Efekt ten został uzyskany przez materiał, z którego została wykonana suknia oraz liczne falbany. Autorem tej zjawiskowej sukienki był Maciej Zień. Trzeba przyznać, że trudno było oderwać wzrok od aktorki. Celebrytka do eleganckiej sukienki dobrała jasny i naturalny makijaż. Całość dopełniły delikatnie pokręcone włosy, które świetnie współgrały cały look.

Katarzyna Zawadzka i Maciej Zień

Katarzyna Zawadzka chętnie pozowała do zdjęć z projektantem i autorem sukni. Para często ze sobą współpracuje oraz pozostaje w przyjacielskich relacjach. Aktorka powiedziała kiedyś, że Maciej Zień jest niesłychanie kochany i utalentowany.

Obraz
© ONS.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta